Meeskond alistas stiilselt FC Flora II (lisatud video)

FC Kuressaare meeskonna hea seeria jätkus, kui koduväljakul alistati turniiritabeli teine Tallinna FC Flora II kindlalt 3:0.

Kuressaare linnastaadionil mängitud kohtumises lasid võõrustajad külalistel palli lükata, kuid ise mindi võimalusel kohe kiirelt ja teravalt rünnakule. Nii tsenderdas 22. minutil Margus Rajaver vasakult äärelt ja Maarek Suursaar lõi palli peaga Flora väravas seisnud Enri Nurmiku seljataha.

Vaid neli minutit hiljem unustasid FC Flora kaitsjad Suursaare kastijoonel vabaks ja ründaja lõi mänguvahendi kindlalt värava alanurka seisuks 2:0. Flora ainus võimalus oli 39. minutil, kui saarlased päästis väravapost.

Kuigi teisele poolajale tulid florakad aktiivsemalt ja kindla plaaniga kohtumine enda kasuks pöörata, kaldus mäng siiski peagi Kuressaare kontrolli alla. 78. minutil võitis Sander Seeman keskväljal palli, liikus sellega kastijoonele ja tsenderdas palli värava ette, kus Sander Laht lõi selle tühja võrku.

Kohtumise viimasel rünnakul oli Laht taas Nurmikuga vastamisi, kuid nüüd jäi peale väravavaht. Roland Kütt sai oma oskusi näidata korra, kui suunas palli latist üle otsajoone.

„Tahtejõuga võitsime,“ ütles FC Kuressaare treener Pelle Pohlak. „Mängisime kompaktselt ja distsipliiniga ning ootasime oma võimalust. Teisel poolajal alustasime tublilt ja Flora ei suutnud midagi korraldada. Meie taktika tõi edu ja kindlasti hea võit.“

FC Kuressaare – Tallinna FC Flora II 3:0 (2:0)
22., 26. Maarek Suursaar, 78. Sander Laht
Hoiatused: –

Kuressaare: Roland Kütt (90+2. Rait Hansen), Aleks Lesk (80. Priit Suluste), Märten Pajunurm, Elari Valmas, Urmas Rajaver, Margus Rajaver (80. Mikk Rajaver), Sander Seeman, Sander Laht, Sander Viira, Tõnis Koppel (82. Jaanis Kriska), Maarek Suursaar.
Varus: Rait Hansen, Jaanis Kriska, Mikk Rajaver, Priit Suluste.

Flora II: Enri Nurmik, Sander Lootus, Sten Sinisalu, Hans Joosep Tammerik, Kewin Mataloja, Andrei Sadovoi (59. Rande), Samuel Vard, Algis Roog, Alex Sander Sepp, Joseph Saliste, Martin Kase.
Varus: Mihhail Kolesnikov, Mark-Sandor Kolts, Randin Rande, Janar Adler, Romet Ridamäe, Silver Grauberg.

Mänguolud:  +14, pilves ilm; muruväljak väga heas seisukorras.