Meeskond alistas FC Levadia duubli (lisatud video)

Eelnevates voorudes mõned valusad kaotused saanud FC Kuressaare meeskond alistas Esiliiga 33. voorus võõrsil Tallinna FC Levadia U21 võistkonna 3:2 ja kindlustas sellega Esiliigas minimaalselt viienda koha.

“Tegime päris korraliku mängu ja näitasime jälle oma taset,” rääkis meeskonda juhendanud Martti Pukk. “Mängisime taas nagu meeskond, ilm ja väljak polnud kerged ja mõlemal poolel oli häid väravavõimalusi, kuid lõpuks tõmbasime pikema kõrre just meie.”

Maarjamäe staadionil vihmasajus ja märgades oludes mängitud kohtumises avas 16. minutil mänguskoori Maarek Suursaar. 34. minutil mängis Sander Viira karistusalas käega ja kohtuniku määratud penalti realiseeris Jevgeni Gurtšioglujants. 1:1 viigiga esimene poolaeg ka lõppes.

Teist poolaega alustasid taas paremini saarlased ja 49. minutil lõi Maarek Suursaar 2:1. Võõrustajatel õnnestus taas viigistada, kui Cristofer Kuusma lõi 59. minutil 2:2. Lõppskoori vormistas aga 77. minutil vahetusest sekkunud Mario Stern.

“Nende esimene värav oli meie jaoks tööõnnetus,” tõdes Martti Pukk. “Kui seda poleks olnud, siis mine tea, äkki oleks ka võit olnud suurem. Aga pole hullu, kõige tähtsam, et pärast ebaõnnestunud septembrikuud võtsime lühikesest mängupausist maksimumi, riietusruumis oli hea õhkkond ja soojendusel kõik aktiivsed ning see aitas meid taas võidule.”

Mängu saab täispikkuses järele vaadata Soccernet.ee lehelt siit

Videokokkuvõtte Esiliiga YouTube kanalil

Esiliiga 33. voor
Neljapäev, 12.10.2017 kell 19:00 Maarjamäe staadion

Mänguolud: +7, pilves vihmane ilm; muruväljak rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajad: 9

Tallinna FC Levadia U21 – FC Kuressaare 2:3 (1:1)
Väravad: 35. (pen) Jevgeni Gurtšioglujants, 59. Cristofer Kuusma – 16., 49. Maarek Suursaar, 77. Mario Stern
Hoiatused: 34. Sander Viira

FC Levadia U21: Kristjan Tamme, Igor Dudarev, Andreas Raudsepp, Alex Roosalu (60. Marko Lipp), Cristofer Kuusma, Jevgeni Gurtšioglujants, Georg-Eric Kurus, Erik Utgof (83. Enrice Lumiste), Markus Vaherna, Daniil Sheviakov (65. Mark Edur), Moorits Veering.
Vahetusmängijad: Marko Lipp, Mark Edur, Alex Renin, Enrice Lumiste, Artur Holodov, Jesper Juha

FC Kuressaare: Enri Nurmik, Reio Alt, Sander Viira, Mario Pruul, Pelle Pohlak, Sander Seeman, Margus Rajaver (71. Karmo Paju), Elari Valmas (89. Tõnis Koppel), Sander Laht, Eerik Poopuu (80. Urmas Rajaver), Maarek Suursaar (63. Mario Stern)-
Vahetusmängijad: Tõnis Koppel, Urmas Rajaver, Reivo Vinter, Karmo Paju, Mario Stern

Väljakukohtunik: Karl Koppel
Abikohtunikud: Veiko Mõtsnik, Martin Lember
Neljas kohtunik: Riivo Stolts