Märten Pajunurm tahab ka järgmised sada mängu ära teha

Autor: Alver, 17 juuni, 2019

FC Kuressaarega tänavu taas liitunud Märten Pajunurmele oli 1:1 viigiga lõppenud kohtumine Tartu JK Tammekaga klubi eest sajas mäng ja keskkaitsja sõnul on tal plaan jõuda ka kahesaja mänguni.

Esimese mängu FC Kuressaare eest tegi Märten Pajunurm juba kaheksa aastat tagasi, vahepeal õppis ta neli aastat Ameerika Ühendriikides ja mängis Eestisse naastes Paide Linnameeskonnas. “See on kindlasti väärt saavutus ja loodan ka järgmise saja kiiresti täis teha,” lausus ta.

“Kui vaadata läbi aegade Kuressaare eest mänginute nimekirja, siis minu tulemus jääb paljude meeste varju, aga see on vääriline seltskond ning miks mitte veel paar aastat jätkata ja seda 200 mängu püüda.”

Märten Pajunurme hinnangul oli tema juubeli kohtumine Kurele väga raske, sest palava ilmaga jäi energiat puudu ja Tammeka oli siin tublim. “Aga saime pärast kehva algust mängu tagasi, võitlesime viigi kätte ja oleks võinud isegi võidu kätte saada. Kuigi Tammeka valdas rohkem palli neil väga võimalusi teisel poolajal ei olnud,” leidis ta.

Sada mängu on pakkunud ka eredamaid momente ning siin tõstab Märten Pajunurm esile mängu Viljandiga, kui ta lõi ühes mängus kaks karistuslööki sisse ja kohtumine FC Floraga, kus tema tabamus tõi 1:0 võiduvärava. “Need on olnud vägevad hetked,” lausus keskkaitsja.

FC Kuressaare peatreener Jan Važinski ütles, et Märten Pajunurm on meeskonnaga väga hästi liitunud ja see, et ta on niipalju klubi eest mänginud juba midagi näitab. “Märten on võistkonnale väga oluline mängija, ta annab tugevuse nii kaitses, kui rünnaku ülesehitamises,” lausus ta.