Märten Pajunurm taasliitub Kuressaarega

Autor: Alver, 17 juuli, 2013

Eelmistel hooaegadel oma teravate karistuslöökidega FC Kuressaare fännide üheks lemmikuks saanud kaitsja Märten Pajunurm taasliitub meeskonnaga, et aidata Premium liigasse püsima jääda.

Märten Pajunurm loodab FC Kuressaares olla oma mänguga võimalikult kasulik ja tahab aidata meeskonnal võite võtta. „Ise tahan ka hästi mängida ja mänguaega teenida,“ lausus 20-aastane kaitsja, kes näeb võimalusi Kure senise tabeliseisu parandamiseks.

Talvel FC Florasse siirdunud Pajunurm esindusmeeskonnas läbi ei löönud, kuid duublis oli kindel põhitegija. „Olen kindlasti edasi arenenud ja saanud paremaks mängijaks,“ lausus Pajunurm.

Peatreener Sergei Zamogilnõi märkis, et Pajunurm tegi õige valiku, sest meistriliigas mängida on olulisem, kui meistriliiga meeskonnas lihtsalt treenida.

„Arvestades meie tabeliseisu on vaja punkte ja Märten on kindlasti tõhus täiendus. Kuigi ta on kaitsja, lööb Märten ise ka väravaid,“ lausus treener.

Mängimas saab meest näha arvatavasti 26. juulil, kui meeskond kohtub Salme staadionil Narva JK Transiga, sest pärast üleminekut ei tohi 7 päeva uue klubi eest mängida.