Malev kaotas üleajaväravast

Saaremaa Malev kaotas Saaremaa JK aameraaS-ile  Janek Meeti teise lisaminuti väravast 1:2.

Kuressaare linnastaadionil mängitud kohtumises käisid juba lisaminutid, kui Saaremaa JK aameraaS-i poolkaitsja Andre Anisel ebaõnnestus Maleva kastis pealelöök, kuid pall veeres vabaks unustatud Janek Meetile, kes selle kindlalt posti kõrvale põrutas.

Saaremaa Maleva mängiv treener Arli Saar tõdes, et meeskond laseb endale lüüa õnnetud väravad ja nii juba mitmes mäng. „Ei mängita meestega korralikult lõpuni,“ lausus ta.

Kuigi Saaremaa JK aameraaS oli esimesel poolajal kerges ülekaalus lõi paremad võimalused Malev, kuigi ka väravavaht Tanel Noot tegi korra väga heal tasemel tõrje.

27. minutil sai Olev Sten Erik Jõgi vasakult äärelt läbi ja andis täpse tsenderduse värava alla, kus Kaupo Saar palli kindlalt väravasse lõi. Edaspidi kaldus ülekaal juba aameraaS-ile, Malev vastas vasturünnakutega.

78. minutil andis Janek Meet nurgalöögi, Tanel Noot küll tõrjus pealelöögi, kuid lahtise palli juures oli esimesena Priit Post, kes lõi kahelt meetrilt ette posti seisuks 1:1.

90.+2 minutil viis Janek Meet Saaremaa JK aameraaS-i 2:1 ette, kuid viigivärav polnud kaugel. Paraku tabas Olev Sten Erik Jõgi kauglöök väravaposti.

Arli Saar tunnistas, et pettumus on väga suur. „Tegime tegelikult väga korraliku mängu, eriti just esimesel poolajal,“ rääkis ta. „Teine poolaeg polnud nii hea, sest kui meil keskelt läks ära Priit Salong, siis mäng sealt lagunes ja hakkas kärisema. Oli täiesti võidetav mäng, kui me oleks ka teisel poolajal mänginud nii nagu esimesel.“

Arli Saare sõnul mängis meeskond väga hea motivatsiooniga. „Mäng on siiski paranenud ja mängupildiga saab ju rahul olla, aga tulemusega mitte. Mingite pisiasjade taha jääb kõik,“ märkis treener.

Koosseis: Tanel Noot, Tiit Põlluäär, Arli Saar, Sander Põlluäär, Kevin Org, Olev Sten Erik Jõgi, Priit Salong, Kaupo Saar, Marko Namm, Andi Kokk, Joonas Põld, Janar Hiiuväin, Kristofer Mägi.