Maarek Suursaare neli väravat tõid Raplamaa üle võidu

FC Kuressaare II domineeris jalgpalli teises liigas võõrsil Raplamaa JK vastu kogu kohtumise ja võitis kindlalt 5:0.
Saarlased haarasid Raplas mänguohjad kohe enda kätte ja 8. minutiks juhiti Maarek Suursaare ja Kristjan Mooratsi väravatest 2:0. Esimesel poolajal tabati veel viiel korral võõrustajate väravaraami. Teisel poolajal ülekaal jätkus ja Maarek Suursaar lõi veel kolm väravat.
“Ilmastiku tingimused olid väga rasked,” rääkis treener Jan Važinski. “Samas oli väljak heas seisus ja sai maast palli mängida. Domineerisime kogu kohtumise.”
Mängisid: Harald Nurmik, Sten Penzev, Kristen Mere, Mario Pruul, Joonas Prii, Karmo Paju, Amor Luup, Reivo Vinter, Maarek Suursaar, Andero Kivi, Kristjan Moorats.