Lions klubi kinkis noortele jalgpallipuutsad

Autor: Alver, 14 detsember, 2017

Lions klubi Piret esindajad andsid neljapäeval FC Kuressaarele üle noortele ja tublidele jalgpalluritele mõeldud 61 puutsapaari.

FC Kuressaare noortetöö juht Mario Pruul ütles, et klubi juhtkonna ja treenerite poolt valiti välja need jalgpallurid, kus trennis käib ühest perest mitu last ja ta on kindel, et noortele selline kingitus meeldib.

„Nad mängivad meil palju ja puutsad kuluvad ruttu,” lausus ta. „Väiksemad lapsed kasvavad kiiresti ja puutsad jäävad väikeseks. See on hea ka vanematele, sest ei pea niipalju raha kulutama jalgpalli peale. Hakkame jagamisega kohe tegelema ja jõulukingid saavad olema mõnusad.”

LC Lions Eesti Lääne-Eesti ja Saaremaa juht Signe Sarah Arro ütles, et prioriteet on toetada Saaremaa andekaid lapsi, sportlasi, muusikuid, kunstnikke ja peresid, kes on majanduslikult vähekindlustatud. „FC Kuressaare näol on tegemist ühe väga tubli klubiga Eesti tasandil, kust on kasvanud välja väga tublisid jalgpallureid,” põhjendas ta valikut.

Tegu on Lionsite koostööprojektiga Norra kolleegidega ja üle Eesti kingiti jalgpalliklubidele 2000 paari Nike puutsasid.