Levadia võttis jõuga oma

Autor: Alver, 22 september, 2018

Tormituulisel Kuressaare linnastaadionil jalgpalli Premium liiga tiitli nimel võitlevale FCI Levadia Tallinnale vastu astunud FC Kuressaarel üllatust vormistada ei õnnestunud ja vastu tuli võtta 0:5 kaotus.

Allatuult mänginud Levadia lõi väravad:18. Kirill Nesterov, 25. Cem Felek ja 29. minutil Marko Lipp. Peatreener Jan Važinski ütles, et esimene värav mõjus halvasti ja mängis kindlasti oma rolli.

“Levadia oli täna tubli, nad said hakkama selle keerulise ilmaga, tundsid millal tsenderdada ja millal mängida lühikesega. Pingutasime nagu amatöörid oskavad, aga kusagil olid nad kiiremad, kusagil parema positsiooni valikuga,” märkis ta.

Teisel poolajal lõi 55. minutil Roman Debelko 4:0 ja 81. Rasmus Peetson 5:0. Võõrustajatel kindlad väravavõimalused puudusid. “Me oleks saanud võib-olla väikese eelise, kui oleks saanud esimesel poolajal rünnata ise allatuult. Meil oli isegi vastutuules variante, aga kolmas mäng kaheksa päeva jooksul mõjus kindlasti ja me ei olnud päris värsked,” leidis peatreener. “Peame edasi vaatama, järgmine mäng on Transiga ja peame valmis olema. Seal kerge ei ole, aga kui Vaprus võttis punkte, miks siis mitte meie.”

Premium liiga 29. voor

Kuressaare linnastaadion

Pealtvaatajaid: 45

Mänguolud: +14, pilves tormituulega ilm; muruväljak väga heas seisukorras.

FC Kuressaare – FCI Tallinna Levadia 0:5 (0:3)

Väravad: 18. Kirill Nesterov, 25. Cem Felek, 29. Marko Lipp,

Hoiatused: 85. Rasmus Saar – 65. Rasmus Peetson

FC Kuressaare: Roland Kütt, Mairo Miil, Ranon Kriisa, Elari Valmas, Sander Viira (68. Reivo Vinter), Margus Rajaver, Amor Luup, Märten Opp, Karl Ivar Maar, Rasmus Saar, Sander Laht (68. Maarek Suursaar)

Vahetusmängijad: Reivo Vinter, Karmo Paju, Maarek Suursaar, Eerik Poopuu

FCI Levadia Tallinn: Sergei Lepmets, Dmitri Kruglov (46. Mark Oliver Roosnupp), Marko Lipp, Maksim Podholjuzin, Markus Jürgenson, Muamer Svraka, Yurii Tkachuk, Kirill Nesterov, Cem Felek (58. Rasmus Peetson), Aime Marcelin Gando Biala (70. Anton Krutogolov), Roman Debelko

Vahetusmängijad: Andreas Kevin Põldvee, Roman Nesterovski, Igor Dudarev, Rasmus Peetson, Karl Rudolf Õigus, Anton Krutogolov, Mark Oliver Roosnupp

Kohtunik: Karl Koppel

Abikohtunikud: Veiko Mõtsnik, Igor Kübarsepp

Neljas kohtunik: Rein Väin

Inspektor/korraldusjuht: Juss Tamming

Kohtunike vaatleja: Robert Pajussaar