Kuressaare noored teenisid U17-Eliitliigas esimese võidu

Autor: Alver, 15 mai, 2013

U17 vanuseklassi Eliitliigas alistas FC Kuressaare Tallinna JK Legioni 6:1 ja teenis ühe viigi kõrvale oma esimese võidu.

Treener Jan Važinski sõnul oli võidu sepistamisel oma osa ka sellel, et saarlased on Legioni alati võitnud ja poisid läksid kohtumisele enesekindlalt. „Me suutsime seekord oma tugevused korralikult välja mängida, samas puuduseid varjata,“ rääkis ta.

Kuigi Legion alustas kolmapäeval Kuressaare staadionil toimunud kohtumist aktiivsemalt ja pealinna poisid teenisid mitu karistuslööki, hakkasid mängu edenedes üha rohkem domineerima väljakuperemehed.

Puhkama mindi Mario Sterni ja Maarek Suursaare väravatest 2:0. Teine poolaeg jätkus sealt, kus esimene pooleli jäi. Sterni ühest ja Suursaare kolmest väravast asuti juhtima koguni 6:0 ja mäng oli tehtud. Kohtumise lõpu eel lasti külalistel ka auvärav ära lüüa.

„Meie väravad tulid puhtalt Mario ja Maareki individuaalsete oskuste arvelt, sest nad mängisid Legioni kaitsjad kindlalt üle,“ jagas Jan Važinski oma edurivile tunnustust.

FC Kuressaarel on nüüd Tallinna FC Levadia II ja Kohtla-Järve JK Järvega võrdselt 4 punkti, kuid kehvem väravate vahe jätab saarlased endiselt 10. kohale.

Järgmises kohtumises on FC Kuressaare vastaseks koduväljakul 28. mail FC Infonet.

Seekord mängisid: Martin Lonn, Karl Arge (Tanel Noot), Reivo Vinter, Sander Süld, Marko Namm, Aleks Lesk, Danel Tiirats (Martin Erlenbach), Edmond Salong, Kristofer Aljaste, Maarek Suursaar, Mario Stern.