Kuressaare naiskonnale lumesajus kaotus

< 1 minuti lugemine

Kuigi FC Kuressaare naiskond ründas ja domineeris, õnnestus JK Järvel kahel korral resultatiivne olla ja saarlastel tuli vastu võtta 0:2 kaotus.

Kuressaare kunstmuruväljakul lumesajus toimunud kohtumises kulges mäng enamasti külaliste väljakupoolel, saarlannad domineerisid ja võitsid enamuse duellidest. Olukorra tegi raskemaks maha sadanud lumi, sest pall ei liikunud ja ründaja Marilis Remmeli kiirust ei saanud hästi kasutada. Lõpuks kuna võõrustajad väravani ei jõudnud, siis pidid nad teise poolaja algul sisse lastud kahe väravaga tunnistama kurba kaotust.

“Väga kahju, et me punkte ei teeninud,” lausus treener Roland Kütt. “Selle mängu esimesel poolajal tundus juba, et kui me ise väravat ei löö, siis me kaotame selle mängu. Meil oli väga raske oma mängu ehitada.”

Mängisid: Johanna Priske, Heddi Pruul, Karmen Kelsi Kruut, Liis Jaaku, Eliisa Saar, Eva Haavel, Anne-Mai Alas, Kerli Kask, Annemari Pruul, Eva Ratas, Marilis Remmel. Vahetusmängijad: Lisett Nurja, Rahel Kirs, Katarina Bortnikov.

Järgmine mäng on saarlastel 30. aprillil, kui Kuressaare kunstmuruväljakul võõrustatakse Pärnu JK II naiskonda.