Kurele võõrsil Kalevi vastu kaotus

Tallinnas Kalevi kunstmurustaadionil mängitud Premium liiga kohtumises sai FC Kuressaare tabeli punase laterna Tallinna JK Kalevi vastu mängu käima alles 0:2 kaotusseisus, kuid kohtumine siiski kaotati 0:3.

“Mingit värskust ei olnud – ei moraalset, mängulist ega füüsilist,” tõdes peatreener Jan Važinski. “Sellise praagiga nagu tegime on väga raske mängida võistkonnaga, kes oli täna väga hästi häälestatud. Nemad mängisid aga nagu selg vastu seina.”

Mäng algas kohe teravate rünnakutega ja vaid võõrustajate ründajate ebatäpsed löögid päästsid saarlased halvemast. Surve all jäädi 24. minutil Reinhard Reimaa väravast 0:1 kaotusseisu.

Teisel poolajal viis Andreas Raudsepp oma meeskonna juba 2:0 juhtima. “Kalev oli esimesel poolajal selgelt üle ja teisel hakkasime mängima alles pärast teist väravat,” märkis Jan Važinski.

“On raske vastata miks nii ja see on küsimus nii mulle, kui mängijatele. Tundus, et kui mingi pinge maha saime läks mänguks. Aga ei tea milline pinge läks maha,” sõnas peatreener.

Jan Važinski püüdis tuua rünnakul värskust ning mängu sekkusid Rasmus Saar ja Karl-Ivar Maar. “Ei saa nende kohta öelda, et just nemad olid tublid, sest kogu võistkond hakkas siis mängima,” lausus Jan Važinski.

Saarlaste rünnakumootor hakkas korralikult tööle ja võimalusi löödi palju, kuid Kalevi väravavahti üle mängida ei suudetud. Hoopis Wale Musa Ali lõi 77. minutil lõppseisuks 3:0.

“Ei usu, et meeskond vastast alahindas. Juba esimeses mängus oli näha, et Kalev ei ole kehv, aga nad on noor võistkond. Me ei ole klassiga üle, lihtsalt punktisaak on meil hetkel parem.

Loodame, et teeme õiged järeldused ja peame taevast alla tulema.”