Kure tegi Eliitliigas Floral selja prügiseks

FC Kuressaare poisid läksid U17-Eliitliiga mängus Tallinna FC Flora vastu kaks korda juhtima, jäid ise kaotusseisu, kuid võitsid lõpuks ikkagi 4:3.

Saarlased asusid Salme staadionil toimunud mängu Kristofer Aljaste väravast 1:0 juhtima, kuid siis lasti florakatel viigistada. Puhkama mindi siiski väljakuperemeeste 2:1 eduseisul, kuna Maarek Suursaar lõi penaltist 2:1.

Teist poolaega alustasid paremini külalised, nad lõid kaks väravat ja asusid omakorda 3:2 juhtima. Kure poisid polnud aga löödud. Esmalt murdis paremalt äärelt sisse Danel Tiirats, kes lõi 3:3. Mängu viimastel minutitel mängis Maarek Suursaar karistusalas üle mitu Flora kaitsjat ja lõi palli värava alanurka seisuks 4:3.

„Väga hea, et kõik lõppes meie jaoks hästi,“ tunnistas treener Jan Važinski. „Tegelikult tegime me enda elu ise raskeks, mängisime väga kehvalt standardolukordi. Hea, et tulime raskest olukorrast hästi välja.“

Veel mängisid Mario Stern, Tanel Noot, Kert Mandel, Marko Namm, Reivo Vinter, Sander Süld, Aleks Lesk, Martin Lonn, Erko Ollema ja Martin Salf.

Järgmise liigamängu peavad peavad poisid 13. augustil, kui Salmel staadionil on vastaseks tabeliliider FC Nõmme United.