Kure – Paide 0:1

< 1 minuti lugemine

Kahe koondisemängu vahel toimus täna ka üks kohtumine Meistriliigas, kui Kuressaares läksid 18. vooru vahelejäänud mängus vastamisi FC Kuressaare ja Paide Linnameeskond.

Eelmisel laupäeval viigistasid samad meeskonnad Paides 1:1, täna oldi siis teistkordselt vastakuti ja et küll küllale liiga ei tee, siis saadakse nädalapärast taaskord Kuressaares kokku!

Tänase mängu esimesel poolajal väravaid ei löödud, aga 71. minutil asus Paide Andre Mägi penaltist juhtima ja võitiski mängu 1:0.

Meistriliiga XVIII vooru mäng

8. septembril kell 17:00 Kuressaare linnastaadion (Staadioni 2, Kuressaare)
FC KURESSAARE – PAIDE LINNAMEESKOND  0:1 (0:0)
ametlik protokoll
Värav: 71. pen. Andre Mägi
Hoiatused: 70. Rauno Reiman – 25. Rauno Kald, 55. Andre Mägi, 74. Tõnis Vanna

FC Kuressaare: 1-Lavrentjev, 15-U. Rajaver, 25-Viira, 6-Pohlak, 13-Rauno Reiman, 18-Aljas, 10-Ilves, 23-Luup, 7-Gerasimov (65. 33-Pajunurm), 3-Könninge (80. 19-Seeman), 39-Valmas.
Varus: 12-Nurmik, 17-Kriska, 11-Metsa, 19-Seeman, 33-Pajunurm.

Paide LM: 1-Orgla, 13-Mägi, 3-Tubarik, 24-U. Rooba, 7-Kald, 27-Vanna, 25-Reinsoo, 28-Lehtonen (63. 22-Eteria), 14-Rõivassepp, 10-Tikenberg (63. 4-Nõmme), 23-Ištšuk (80. 18-Ustaal).
Varus: 18-Ustaal, 4-Nõmme, 22-Eteria.

Mänguolud: +14, pilves ilm; muruväljak heas seisukorras.