Kure noored viigistasid Tammekaga

Esimesel poolajal kaks korda kaotusseisust välja tulnud FC Kuressaare viigistas U-17 Eliitliigas turniiritabeli kolmanda Tartu JK Tammekaga 2:2.

Teisipäeval Salme staadionil mängitud kohtumises läksid tartlased juhtima 1:0 ja 2:1, kuid Maarek Suursaar ja Mario Stern suutsid seisu viigistada. „Poisid näitasid iseloomu ja suutsid ühele liidrile vääriliselt vastu seista,“ rääkis treener Jan Važinski.

Teisel poolajal kuulus initsiatiiv juba saarlastele, kuid tekitatud võimalused jäid realiseerimata. „Nad peavad olema õnnelikud, et viigiga pääsesid,“ nentis treener. „Tahame muidugi alati võita, olgu vastane kui tugev tahes. Aga Tammekale ei jäänud meie poisid mitte millegagi alla.“

Važinski sõnul on meeskond näidanud viimastes mängudes potentsiaali, nüüd on vaja seda realiseerida.

Meeskonnas mängisid: Martin Lonn, Kert Mandel, Ergo Ollema, Sander Süld, Marko Namm, Aleks Lesk, Edmond Salong, Danel Tiirats, Kristofer Aljaste (41. Martin Salf), Mario Stern ja Maarek Suursaar.

Järgmise mäng peetakse Eliitliigas 23. juulil, kui Salme staadionil kohtutakse Tallinna FC Floraga.