Kure noored Nõmme Unitedile vastu ei saanud

FC Kuressaare noormehed kaotasid  teisipäeval Tallinnas U17 Eliitliigas FC Nõmme Unitedile 1:7.

FC Kuressaare treener Jan Važinski märkis, et seekord mängiti liiga kõige tugevama meeskonnaga, aga võrreldes esimese kohtumisega FC Flora vastu parandati oma mängus mitmeid momente. „Mängijate koostöö oli parem, kuid määravaks said individuaalsed vead,“ lausus treener.

Kui saarlased kaotasid esimese poolaja 0:3, siis teise poolaja algul vähendas Mario Stern kaotusseisu 1:3-le. „Rõõmustab, et lõime ise ühe värava ära ja suutsime luua veel mitu momenti. On positiivne, et skoorisime siis, kui neil oli väljakul veel parim koosseis,“ märkis Važinski, kelle sõnul tahetakse juba järgmises mängus Kohtla-Järvega võtta esimesed punktid.

FC Kuressaare mängis koosseisus: Martin Lonn, Gustav Juurikas, Sander Süld, Maarek Suursaar, Lauri Tõkke, Reivo Vinter, Ergo Ollemaa, Edmond Salong (61. Marko Namm), Mario Stern, Martin Salf (57. Kert Mandel), Kristofer Aljaste (70. Kaarel Koel).