Kure naised tunnistasid JK Järve paremust

Pühapäeval Kohtla-Järvel sealsele JK Järvele vastu astunud FC Kuressaare naiskond tunnistas võõrustajate 3:0 paremust.

„Võitlesime tugevalt, aga jõudu jäi väheks,“ tunnistas täna oma 28. sünnipäeva tähistav naiskonna treener Arli Saar (pildil). „Mul pole kellelegi etteheiteid, aga võrreldes Flora mänguga oli mul seitse uut mängijat ja mõned tüdrukud pidid mängima enda jaoks harjumatul positsioonil.“

Kuigi saarlannadel oli kohe mängu algul hea võimalus juhtima minna, lõppes esimene poolaeg väravateta viigiga. Võrdsete vastaste mängus ei suutnud kumbki naiskond oma paremust maksma panna.

Teisel poolajal andsid Kuressaare naised pisut järele ja karistus oli kiire tulema. 60. minutil oli meie väravahi ja kaitsja vahel ebakõla, mille tulemusena sündis omavärav ning võõrustajad asusid 1:0 juhtima. Vaid kolm minutit hiljem lõid Järve naised 2:0 ja 89. minutil 3:0.

Arli Saare sõnul on Ida-Virumaal alati raske mängida, sest sinnasõit on väga pikk. „Kuigi seis jäi 0:3, siis polnud nad meist üldse palju üle,“ lausus ta. „Usun, et kui nad tulevad Saaremaale mängima ja meil on normaalne koosseis, siis oleme võimelised neid võitma.“

Naiskonnas mängisid: Kätriin Tamm, Liina Malk, Jaanika Küttim, Annemari Pruul, Annika Kask, Marin Aleksejeva, Kateriin Pani, Eva Haavel, Maria Pihlak, Gerda nelis, Gristi Adrat ja Kati Nau.

Järgmises voorus peaks FC Kuressaare naiskond 5. mail Kuressaares kohtuma Nõmme JK Kaljuga, kes täna jäi 0:3 alla FC Flora duublile, aga seoses JK Kalju mängijate osalemisega noorteturniiril Lätis võib see kohtumine edasi lükkuda.