Kristina Teern lõi Lootose vastu kübaratriki

FC Kuressaare naiskond alistas kodus kindlalt 4:1 võidu Põlva FC Lootos II üle, kolm väravat kanti Kristina Teerni arvele.

Kodusel Kure Arenal oli saarlannade ülekaal mäekõrgune ja mäng käis Lootose väljakupoolel. Mänguskoori avas Marie Puust, kaks lisas Kristina Teern, kusjuures teine tabamus oli kauglöögist pea keskjoonelt. Ka teisel poolajal oli ründavamaks pooleks Kuressaare, kuid olukordi enam niipalju luua ei suudetud. Ometi lõi Kristina Teern seisuks 4:0. Paraku lasti külalistel ühest vasturünnakust lüüa ka auvärava.

“Esimese poolaja mängisime korralikult, domineerisime, hoidsime palli ja järgisime mänguplaani,” rääkis treener Roland Kütt. “Teise poolajaga enam rahul olla ei saa. Võib-olla tuli see ka mänguseisust, aga muutusime lohakaks ja mängujoonis kadus.”

Mängisid: Johanna Priske, Grete Jõgi, Anne-Mai Alas, Karmen-Kelsi Kruut, Liis Jaaku, Eva Haavel, Triin Tedrekull, Kristina Teern, Eliisa Saar, Eva Ratas, Marie Puust, Kristi Orujärv, Liise Lindau, Kerli Kask, Elis Armuand