jalgpall.ee

Kristina Teern ja Victoria Vihman Balti turniiril teised

Tüdrukute jalgpalli U15 Eesti koondis kohtus Balti turniiri otsustavas mängus Läti eakaaslastega. Avakohtumises Leedu vastu väga head esitust näidanud ja 7:0 võidu võtnud Eesti pidi Lätilt vastu võtma 1:3 kaotuse ja sellega teeniti ka lätlaste järel teine koht.

Eesti jäi 17. minutil kaotusseisu, kuid vaid minut hiljem viigistati seis tänu Liselle Paltsi tabamusele ning selle seisuga mindi ka vaheajapausile. Mängu jaoks said otsustavaks teise poolaja algus, kui lätlased suutis nelja minuti jooksul lüüa kaks vastuseta väravat. FC Kuressaare väravavaht Victoria Vihman istus pingil, Kristina Teern tegi kaasa terve kohtumise.

Läti lõpetas turniiri 6 punktiga, kellele järgnes 3 punktiga Eesti ja punktideta jäänud Leedu.