Kontakt

 

Ametlik nimi: MTÜ Jalgpalliklubi FC Kuressaare
Registri nr: 80052525

Aadress Kuressaares: Tallinna 30, Kuressaare
Aadress Tallinnas: Asula 4C, Tallinn 11312

Üldine e-post: info@fckuressaare.ee

President: Priit Penu

Juhatuse liikmed: Priit Penu, Kristjan Leedo ja Elari Valmas

Tegevjuht: Katry Reinart 53 790 632 , katry@fckuressaare.ee
Katry Reinart

Pressiesindaja: Alver Kivi 56 47 39 60, alver.kivi@fckuressaare.ee

Alver Kivi 2017

Esindusmeeskonna peatreener (KT), duubelmeeskonna treener: Sander Viira 54534304, sander.viira@fckuressaare.ee

Sander Viira 17
Noortetööjuht ja noortetreener: Mario Pruul, 56266286, mario.pruul@fckuressaare.ee

Mario Pruul 17
Noortetreener ja Saaremaa Cupi direktor: Jan Važinski 56 692 777, jan.vazinski@fckuressaare.ee

Jan Vazinski 2017
Naiskonna, duubelmeeskonna ja väravavahtide treener: Roland Kütt, 56 999 783,  roland.kytt@fckuressaare.ee

Roland Kütt 17

Füsioterapeut: Martin Seeman 53 822 226, martin.seeman@gmail.com

Martin Seeman 2017
Fännikoordinaator:  
Maksim Losnikov, maksim.losnikov@fckuressaare.ee

Maksim Losnikov 2017

 

Pangaandmed:
MTÜ Jalgpalliklubi FC Kuressaare
IBAN EE697700771001729402 LHV

MTÜ FC Kuressaare Jalgpallikool
IBAN EE352200221038609980 Swedbank

 

 

 Login