Keila duubli alistanud Saaremaa Malev jätkab võitlust

Saaremaa Maleva meeskond võitis koduväljakul Keila JK duublit 1:0 ja jätkab võitlust liigasse püsimajäämise nimel.

„Saime väga tähtsa võidu,“ rõõmustas Saaremaa Maleva treener Arli Saar. „Kolm punkti olid meile väga vajalikud ja püsime konkurentsis. Neli vooru on veel mängida ja kõik on võimalik. Loodame, et pääseme sellest ohtlikust tsoonist välja. Seda enam on kahju eelmisel nädalal võtmata jäänud võidust.“

Kuressaare kesklinna staadionil mängitud kohtumises olid veidi domineerivamaks pooleks saarlased ja kuigi esimene poolaeg oli enam-vähem võrdne, siis eriti ohtlikke momente luua ei suudetud.

Teine poolaeg kuulus täielikult väljakuperemeestele ja külalistele sõnaõigust ei antud. Veerandtunnise mängu järel lõi Kerdo Jakunin väravaesisest segadusest 1:0.

„Hea, et ära lõime, sest väga palju momente jäi realiseerimata,“ lausus Arli Saar. „Aga polnud vahet, kas võita 1:0 või 5:0, oluline oli võit ja kolm punkti.“

Saaremaa Maleval on veel kõik võimalused liigasse püsima jääda ja selle nimel käib võitlus kuue meeskonna vahel. Hetkeseis on turniiritabeli lõpuosas tihe: 7. kohal oleval Kernul on 21 punkti, 8. on Lihula 20 punktiga, 9. ja 10. on Keila II ja Pärnu-Jaagupi 19 punktiga ning 11. kohal Malev 17 punktiga. Viimasel positsioonil oleval Lääbe-Nigulal on 12 punkti.

Keila vastu mängisid: Tõnis Põlluäär, Oskar Kitt, Priit Salong, Kaspar Põlluäär, Kaupo Saar, Karel Kruuser, Andre Aus, Joonas Põld, Priit Reiska, Aksel Artus, Olev Sten Erik Jõgi, vahetusest sekkusid Kerdo Jakunin ja Kevin Org.

Järgmisel pühapäeval sõidetakse Hiiumaale, kus kohtutakse tabeli kuuenda Kärdla Linnameeskonnaga.