Kehv algus rikkus Saaremaa Maleva mängu

Saaremaa Malev kaotas FCF Tallinna Ülikool II-le kodus 0:3, kusjuures kõik väravad lasti endale lüüa esimese poole tunniga.

Kuressaare kesklinna staadionil mängitud kohtumises avasid külalised mänguskoori juba 4. minutil, kui ründaja kasutas ära Maleva väravavahi ja kaitsjate vahelise ebakõla. Peagi lasti endale lüüa ka teine ja kolmas värav.

„Me ei olnud absoluutselt valmis,“ tõdes treener Arli Saar. „Eelmise mänguga võrreldes oli mängupilt nii kui öö ja päev. Lihtne värav ja kiire kaotusseisu jäämine sööb palju ja raske on uuesti alustada.“

Samas püssi päris põõsasse siiski ei visatud ja poolaja lõpus suudeti vastastele ka surve peale panna ja isegi mõned momendid luua, kuid väravani siiski ei jõutud.

„Keeruline on stabiilsust saavutada, kui igas mängus on erinev koosseis ja mehed mängivad iga kord erinevatel positsioonidel,“ tõdes Arli Saar.

Mängisid: Priit Salong, Karel Kruuser, Kaspar Põlluäär, Edmond Salong, Karl Arge, Aksel Artus, Ahto Timm, Andre Aus, Priit Reiska, Olev Sten Erik Jõgi ja Andi Kokk, vahetusest sekkusid Janar Hiiuväin ja Arli Saar.