Eesti Jalgpalli Liit

Karmen-Kelsi Kruut mängis koondisega Leedus

< 1 minuti lugemine

Neidude Eesti jalgpalli U17 koondis pidas Leedus UEFA sõprusturniiril kolm kohtumist, rivistusse kuulus ka FC Kuressaare kaitsja Karmen-Kelsi Kruut.

Naiste koondiste FIFA edetabelis kõrget 19. kohta hoidva Islandi järelkasv asus juhtima 25. minutil ning avapoolaeg lõppeski Islandi minimaalse eduga. Teise poolaja alguses ja lõpus suudeti aga meie võrku lüüa veel kaks vastuseta väravat ja lõppseisuks meie poolt vaadatuna 0:3.

U17 koondis sai Leedus toimuval UEFA sõprusturniiril teises voorus teise 0:3 kaotuse, jäädes alla Bulgaariale. Vastased lõid värava 14., 20. ja 62. minutil. Karmen-Kelsi Kruut kuulus põhikoosseisu.

Tüdrukute U17 koondise jaoks lõppes Leedus toimunud UEFA sõprusturniir, kui viimases mängus alistati võõrustajad 2:0.