Karikasari selleks korraks lõppenud (lisatud video)

Evald Tipneri karikavõistluste 1/16-finaalis võõrustas põhiliselt duubelmeeskonna mängijatega mehitatud FC Kuressaare tiitlikaitsjat JK Narva Transi, kellele kaotati 1:3.
“Tegime Narva elu raskeks ja kerget jalutuskäiku me neile ei andnud,” rääkis meeskonda sellel mängul juhendanud Jan Važinski. “Kuna meeskond võitleb liigasse püsimajäämise nimel, siis on loogiline, et nii mängisime, sest amatöörmeeskond ei saa nii tiheda graafikuga olla ja kindlasti peame roteeruma.”
Kuressaare linnastaadionil mängitud kohtumises avas Trans skoori juba 4. minutil ja 25. minutil suurendati edu 2:0-le.”Kripeldama jääb mängu algus, kui lasime lihtsad väravad lüüa,” märkis Jan Važinski, lisades, et Narva kindlasti saarlasi ei alahinnanud, sest klubi panustab praegu karikasarjale.
Poolaja keskel sai ka Kuressaare mängu sisse ja 30. minutil lõi Maarek Suursaar ühe värava tagasi. “Hakkasime ka ise mängima ja lõime ilusa värava,” leidis Jan Važinski. “Meil oli enne seitse-kaheksa söötu, jõudsime oma värava alt nende värava alla ja tabamus ei olnud juhuslik.”
Kohe teise poolaja algul lõi Trans seisuks 3:1. Ka Kuressaarel oli võimalusi värav lüüa, kuid skoori rohkem ei tehtud. “Kahjuks lasime endale värava lüüa, aga kuigi me ise ei realiseerinud hoidsime neid lõpuni pinge all,” lausus Jan Važinski.
Video kokkuvõte

25.septembril kell 17.00 Kuressaare linnastaadionil
FC Kuressaare – JK Narva Trans 1:3 (1:2)
Mänguolud: +10, päikesepaisteline tuulevaikne ilm, muruväljak rahuldavas seisukorras
Pealtvaatajaid: 84
Väravad: 30. Maarek Suursaar – 4. Vadim Mihhailov, 25. Viktor Plotnikov, 48. Joseph Saliste
Hoiatused: 64. Maarek Suursaar, 68. Märten Pajunurm
FC Kuressaare: Roland Kütt, Sten Penzev, Kristen Mere, Mario Pruul, Märten Pajunurm, Karmo Paju, Amor Luup (87. Marcus Puust), Reivo Vinter (73. Eerik Poopuu), Andero Kivi, Maarek Suursaar, Kristjan Moorats (82. Joonas Prii).
Varumängijad: Harald Nurmik, Joonas Prii, Eerik Poopuu, Marcus Puust, Kaarel Vokk.
Narva JK Trans: Marko Meerits, Tanel Tamberg, Nikita Savenkov, Roman Nesterovski, Markas Beneta, Vadim Mihhailov, Nikita Mihhailov, Aleksandr Zakarliuka, Joseph Saliste, Eric McWoods (45. Eduard Golovljov), Viktor Plotnikov.
Varumängijad: Aleksei Matrossov, Mihhail Pavlov, Eduard Golovljov, Irie.
Peakohtunik: Joonas Jaanovits
Abikohtunikud: Sten Klaasen, Jaan Roos
Neljas kohtunik: Eiko Saar