TUULE CUP

File:Saaremaa Laevakompanii logo.jpg   

SLK/Tuule Cup 2018

21.09  Kunstmuru 6-9 klass poisid I etapp
10.11- 6-9 klass tüdrukud Spordihoone (väike saal)
30.11- 3-5 klass tüdrukud Spordihoone (väike saal)
30.01- 5-7 klass poisid Spordihoone (mõlemad saalid)
07.03- 2-4 klass poisid Spordihoone (väike saal)
03.05- 3-5 klass+6-9 klass tüdrukud Finaal Kuressaare kunstmuru
11.05- 5-7 klass+8-9 klass poisid Finaal Kuressaare kunstmuru

 

 

6-9 klassi poiste I etapp

Turniiritabel: 1. KG 12, 2. SÜG 9, 3. VLK 6, 4. Lümanda 3 ja 5. Kahtla 0 punktiga.

VLK: Andri Rõõmus, Andero Kivi, Romet Vahter, Henry Hõbe, Erich Hõbe, Ken Kirs, Sten Kirs, Märten Salong.

KG : Harald Nurmik, Karl Oliver Sepp, Kris Kristofer Burk, Riko Toll, Andree Goidin, Karl Karlos Burk, Tanel Tool.

SÜG: Karl Sander Vaga, Raul Tahk, Kaarel Vokk, Paul Antsaar, Markus Armus, Karl-Martin Kuusk, Joonas Prii, Andre Koppel.

Kahtla: Henry-Noah Mägi, Aramis Kaljuste, Tormi Koppel, Raigo Rei, Kapsar Raudsik, Oliver Valk, Oskar Link, Rando Nõmm.

Lümanda: Kristo Ninn, Kaarel Gustav Käbin, Gert Lonks, Mark Lonks, Rando Tarkmeel, Joosep Lonks, Uku Kassuk, Juhan Tuulik.

Mängud:

  1. 10.00 KG-LÜMANDA    1:0
  1. 10.00 SÜG-KAHTLA      3:0
  1. 10.40 VLK-KAHTLA      6:0
  1. 10.40 SÜG-LÜMANDA    4:0
  1. 11.20 KG-VLK   3:1
  1. 11.20 KAHTLA-LÜMANDA  0:6
  1. 12.00 SÜG-VLK     4:1
  1. 12.00 KAHTLA-KG   1:2
  1. 12.40 LÜMANDA-VLK   1:5
  1. 12.40 KG-SÜG   1:0

 

Väravakütid:
Andero Kivi 11
Raul Tahk 9
Tanel Tool 3
Rando Tarkmeel 2
Joosep Lonks 2
Riko Toll 2
Andree Goidin 1
Markus Armus 1
Joonas Prii 1
Henry Hõbe 1
Sten Kirs 1
Gert Lonks 1
Kristo Ninn 1
Henry Noah Mägi 1
Kris Kristofer Burk 1

 

 

 

 

 

SLK/Tuule Cup 2017

29.09  Puurid (SÜG ja VLK) 8-9 klass poisid  I etapp

20.01  Spordihoone väike saal 5-7 ja 8-9 klass tüdrukud  I etapp

15.02  Spordihoone mõlemad saalid 5-7 klass poisid  I etapp

09.03  Spordihoone väike saal 1-4 klass poisid I etall

27.04  Kunstmuru 5-7 klass ja 8-9 klass poisid finaal

05.05  Kunstmuru 5-7 klass ja 8-9 klass tüdrukud finaal

 

8-9 klassi poiste I etapp

Turniiritabel: 1. KVK 10, 2. KG II 7, 3. KG I 4, 4. Lümanda 4 ja 5. Kahtla 2 punktiga.

VLK: Romet Vahter, Henry Hõbe, Ken Kirs, Märten Salong, Aivar Jäns, Andero Miil, Sten Torri.

KG II: Rait Õisnurm, Karl Sirel, Raul Mets, Harald Nurmik, Endry Metsmaa, Peeter Tiitson, Enrik Kesküla.

KG I: Marcus Põder, Risto Kaseorg, Kevin Pärn, Jaanis Kannik, Timmo Toll, Sten-Erik Liiv

Mängud

Lümanda – Kahtla 1:0

KG I – KG II 0:1

Lümanda – KG II 2:2

VLK – KG I 2:0

Kahtla – KG I 1:1

VLK – KG II 4:1

Kahtla – KG II 0:2

VLK – Lümanda 2:1

Kahtla – VLK 1:1

Lümanda – KG I 1:4

Väravakütid

Rait Õisnurm 5

Aivar Jäns 4

Kristo Ninn 3

Henry Hõbe 3

Ken Kirs 2

Marcus Põder 2

Sander Lonks 2

Karl Sirel 1

Kevin Pärn 1

Daniel Nõmm 1

Henry Noah Mägi 1

Timmo Toll 1

Jaanis Kannik 1

 

5-7 ja 8-9 klass tüdrukud  I etapp
Turniiritabel (5-7): 1. LÜMANDA 6p, 2. KG  3p, 3. SÜG 0 p.
Turniiritabel (8-9): 1. LÜMANDA 9p, 2. KG  4p, 3. SÜG 4 p ja 4. ASTE 0 p.

5-7
SÜG: Annabel Raun; Kirke Medri; Helen Kruuser; Marleen Mai; Cathrin Benita Poopuu; Paula Aarnis; Emma Kirs
Lümanda: Liisu Lilles; Liise Lindau; Victoria Vihman; Kaili Lilles; Helina Tarkmeel; Marii Silts
KG: Kristina Teern; Greteliis Nisu; Säde Leen Holm; Kerttu Aru; Brita Munk; Annabel Metsalu


8-9
Aste: Elise Geier; Kätriin Kaunis; Liise  Šklennik; Elisabeth Vaarik; Hanna Ellermaa; Sessely Järvalt; Gertrud Leitsn
SÜG: Luise Vevers; Karmen-Kelsi Kruut; Johanna Priske; Triinu Eliise Põld; Gendra Allikmaa; Grete Jõgi; Huberta Karma
Lümanda: Kerli Kask; Eva Ratas; Liisu Lilles; Liise Lindau; Victoria Vihman; Kaili Lilles; Helina Tarkmeel; Marii Silts
KG: Gerly Ots; Rahel Kirs; Maike Kadaja; Sandra Aav; Kristina Teern; Grete Neilin; Tregetter Ling

MÄNGUD
1) 10.00 KG-ASTE (8-9 klass) 7:1
Gerly Ots 1:0; Maike Kadaja 2:0; Sandra Aav 3:0; Elisa Geier 3:1; Tregetter Ling 4:1; Tregetter Ling 5:1; Gerly Ots 6:1; Sandra Aav 7:1.
2) 10.20 SÜG-Lümanda (8-9 klass) 0:4
Kerli Kask 0:1; Eva Ratas 0:2; Eva Ratas 0:3; Kerli Kask 0:4
3) 10.40 Lümanda-ASTE (8-9 klass) 10:1
Kerli Kask 1:0; Liisa Šklennik 1:1; Eva Ratas 2:1; Eva Ratas 3:1; Kerli Kask 4:1; Kerli Kask 5:1; Eva Ratas 6:1; Kerli Kask 7:1; Eva Ratas 8:1; Eva Ratas 9:1; Kerli Kask 10:1
4) 11.00   KG-SÜG (5-7 klass) 5:1
1:0 (ov); Kristina Teern 2:0; Annabel Raun 2:1; Annabel Metsalu 3:1; Kristina Teern 4:1; 5:1 (ov)
5) 11.20 SÜG-ASTE (8-9 klass) 7:0
Luise Vevers 1:0; Luise Vevers 2:0; Gendra Allikmaa 3:0; Karmen-Kelsi Kruut 4:0; Huberta Karma 5:0; Luise Vevers 6:0; Triinu Eliise Põld 7:0.
6) 11.40 KG-Lümanda (8-9 klass) 0:1
Eva Ratas 0:1
7) 12.00 SÜG-Lümanda (5-7 klass) 1:8
Liise Lindau 0:1; Helina Tarkmeel 0:2; Liise Lindau 0:3; Kaili Lilles 0:4; Helina Tarkmeel 0:5; Kaili Lilles 0:6; Marleen Mai 1:6; Kaili Lilles 1:7; Helina Tarkmeel 1:8
8) 12.20 KG-SÜG (8-9 klass)1:1
Triinu Eliise Põld 0:1; Gerly Ots 1:1
9)12.40 KG-Lümanda (5-7 klass) 0:5
Liise Lindau 0:1; Kaili Lilles 0:2; Helina Tarkmeel 0:3; Helina Tarkmeel 0:4; Helina Tarkmeel 0:5

VÄRAVAKÜTID
5-7
Helina Tarkmeel 6
Kaili Lilles 4
Liise Lindau 3
Kristina Teern 2
Annabel Metsalu 1
Annabel Raun 1
Marleen Mai 1


8-9
Eva Ratas 8
Kerli Kask 7
Gerly Ots 3
Luise Vevers 3
Sandra Aav 2
Tregetter Ling 2
Triinu Eliise Põld 2
Elisa Geier 1
Gendra Allikmaa 1
Huberta Karma 1
Karmen-Kelsi Kruut 1
Liisa Šklennik 1
Maike Kadaja 1

 
1-4 klassi poiste juhend siit

Nooremate poiste juhend siit

Vanemate poiste juhend siit

Nooremate tüdrukute juhend siit

Vanemate tüdrukute juhend siit

Juhul, kui koolil pole piisav arv vastavas vanuses lapsi, siis erandina võivad nooremad õpilased juhendaja vastutusel mängida koos vanematega, aga vastupidi mitte!

Varasemad aastad

Kontakt ja info
Jan Važinski telefon 56 692 777, vazinski@hot.ee
Maikko Mölder telefon 52 12 988, maikko.molder@fckuressaare.ee
Alver Kivi telefon 56 473 960, kivialver@hotmail.com