SLK/Tuule Cup 2014 8.- 9. klass

   File:Saaremaa Laevakompanii logo.jpg   

SLK/Tuule Cup 2014 8. kuni 9. klassi poistele

Juhend

Osalejad: Lümanda, Leisi, Salme, Vanalinna Kool, SÜG, Mustjala, Tornimäe,  KG 

Esimene etapp 17.10.2013 – puurides SÜG ja VLK 

Tulemused:

SÜG puur VLK puur
10:00 SÜG Salme 1:5 10:00 VLK Mustjala 6:0
10:15 Tornimäe Leisi 2:3 10:15 KG Lümanda -:+
10:30 VLK Salme 1:3 10:30 KG Mustjala -:+
10:45 Leisi VLK 1:3 10:45 SÜG Lümanda 1:0
11:00 Salme Mustjala 4:0 11:00 Lümanda Tornimäe 0:0
11:15 SÜG Leisi 1:0 11:15 VLK KG +:-
11:30 SÜG Mustjala 4:0 11:30 Salme Tornimäe 3:1
11:45 KG Leisi -:+ 11:45 Salme Lümanda 2:2
12:00 SÜG KG +:- 12:00 VLK Tornimäe 3:1
12:15 Salme Leisi 2:1 12:15 Lümanda Mustjala 5:0
12:30 SÜG VLK 1:1 12:30 Tornimäe Mustjala 4:1
12:45 KG Salme -:+ 12:45 Lümanda Leisi 1:1
13:00 SÜG Tornimäe 2:0 13:00 Leisi Mustjala 4:0
13:15 KG Tornimäe -:+ 13:15 VLK Lümanda 4:3


Tabel


Finaaletapp 10.04.2014 kell 10:00 – Kuressaare kunstmurul

Asetused
1. Salme
2. Vanalinna Kool
3. SÜG
4. Leisi
5. Lümanda
6. Tornimäe
7. Mustjala
8. KG

Mänguaeg 1×12 minutit

A-alagrupp: Salme, KG, Tornimäe, Leisi
B-alagrupp: Vanalinna Kool, SÜG, Lümanda, Mustjala

AJAKAVA: 

Väljak nr 1                                        Väljak nr 2
10:00 Leisi – Salme  0:1                     10:00 VLK – SÜG 1:3
10:15 Tornimäe – KG 0:3                    10:15 Mustjala – Lümanda 0:0
10:30 Salme – KG 1:1                         10:30 Mustjala – VLK 1:3
10:45 Leisi – Tornimäe 3:0                  10:45 SÜG – Lümanda 1:0
11:00 Tornimäe – Salme 1:4               11:00 Lümanda – VLK 0:1
11:15 Leisi – KG 0:2                            11:15 SÜG – Mustjala 2:0
11:30 A1 – B2  KG – VLK 0:2              11:30 A3 – B4 Leisi – Mustjala 3:0
11:45 A2 – B1 Salme – SÜG 3:1        11:45 A4 – B3 Tornimäe – Lümanda 0:4
12:05 7.-8. koht Mustjala – Tornimäe 4:0
12:20 5.-6. koht Leisi – Lümanda 3:2
12:35 3.-4. koht KG – SÜG 0:4
12:50 1.-2. koht Salme – VLK 3:1

Salme: Veikko Laanep, Eerik Poopuu, Kristo Lindrop, Gert Aadussoo, Karmo Paju, Karl-Thomas Sepp, Tõnis Antonov.
Vanalinna Kool: Martin Lonn, Kristofer Mägi, Karl Kadak, Keneth Parbus, Mairo Miil, Peeter Benjamin Anvelt.
SÜG: Aleks Lesk, Miikael Tuus, Ian Felix Post, Mihkel Rasu, Kris Tänav, Garel Muul, Ken Pihlas, Robin Mäetalu.

Väravalööjad

Kontakt ja info
Jan Važinski telefon 56 692 777, vazinski@hot.ee
Maikko Mölder telefon 52 12 988, maikko.molder@fckuressaare.ee
Alver Kivi telefon 56 473 960, kivialver@hotmail.com