SLK/Tuule Cup 2014 5.-7. klass

   File:Saaremaa Laevakompanii logo.jpg   

 

SLK/Tuule Cup 2014 5. kuni 7. klassi poistele

Juhend

Esimene etapp 17.jaanuaril 2014, kell 10.00 -14.00, Kuressaare spordihoone 2 saalis 

Osalejad: Lümanda, KG I, KG II, Salme, Aste, SÜG I, SÜG II, VLK, Kahtla, Valjala, Orissaare

A alagrupp: 1. VLK 15 punkti, 2. Salme 9, 3. SÜG II 9, 4. Valjala 9, 5. KG I 1, 6. Kahtla 1
B alagrupp: 1. SÜG I 10 punkti, KG II 10, 3. Orissaare 6, 4. Aste 1, 5. Lümanda 1

Tulemused

Suur saal Väike saal
10:00 KG I VLK 1:2 10:00 Salme Valjala 2:3
10:12 SÜG II Kahtla 3:0 10:12 KG II Aste 2:0
10:24 KG I Salme 0:3 10:24 SÜG I Lümanda 4:0
10:36 VLK Valjala 2:0 10:36 Orissaare KG II 0:5
10:48 Aste SÜG I 0:6 10:48 Kahtla Salme 0:5
11:00 Lümanda Orissaare 0:4 11:00 SÜG II Valjala 4:1
11:12 KG I Kahtla 0:0
11:24 SÜG II Salme 0:3 11:24 Orissaare Aste 1:0
11:36 Kahtla Valjala 0:1 11:36 KG II Lümanda 2:0
11:48 VLK Salme 2:1 11:48 KG I SÜG II 0:1
12:00 SÜG I Orissaare 5:0
12:12 Aste Lümanda 1:1 12:12 VLK Kahtla 8:0
12:24 KG II SÜG I 1:1 12:24 KG I Valjala 0:1
12:36 VLK SÜG II 2:1
12:50 A5 KG I B5 Lümanda 1:1
13:00 A4 Valjala B4 Aste 2:0 13:02 A6 Kahtla B5 Lümanda 2:2
13:12 A3 SÜG II B3   Orissaare 2:1 13:14 A5 KG I         A6         Kahtla 2:1
13:25 LATTILÖÖGIVÕISTLUS KÕIGILE – võitis Marat Lõsõi (VLK)
13:36 A2 KG II B2 Salme 3:0
13:48 A1 SÜG I  B1 VLK 0:0 (p.1:0)

Tabelid

Finaaletapp 16.aprillil 2014 –  Kuressaare kunstmurul

Asetused
1. SÜG I
2. Vanalinna Kool
3. KG II
4. Salme
5. SÜG II
6. Orissaare
7. Valjala
8. Aste
9. KG I
10. Lümanda
11. Kahtla

Tulemused

A alagrupp: 1. SÜG I 12, 2. KG II 9, 3. Orissaare 6, 4. Kahtla 3, 5. Aste 0 punkti
B alagrupp: 1. VLK 8, 2. Salme 7, 3. SÜG II 7, 4. KG I 3, 5. Valjala 1 punkt

1 väljak                                                           2 väljak            

10:00        SÜG I – KG II 1:0                            10:00        VLK – SÜG II 1:1
10:15        Aste – Kahtla 0:1                             10:15        KG I – Salme 0:0
10:30        Orissaare – SÜG I 0:3                      10:30        Valjala – VLK 0:7
10:45        KG II – Aste 5:0                              10:45        Salme – SÜG II 2:1
11:00        Kahtla – Orissaare 1:5                   11:00        Valjala – KG I 0:0
11:15        SÜG I – Aste  4:0                              11:15        VLK – Salme 1:0
11:30        KG II – Orissaare 3:2                        11:30        KG I – SÜG II 1:2
11:45        Kahtla – SÜG I 0:6                            11:45        Salme – Valjala 4:0
12:00        Aste – Orissaare 1:5                       12:00        VLK – KG I 0:0
12:15        KG II – Kahtla 9:0                             12:15        SÜG II – Valjala 2:1

Kohamängud
9.-10.koht A5 – B5 Valjala – Aste 1:0
7.-8.koht A4 – B4  KG I – Kahtla 7:1
5.-6.koht A3 – B3  SÜG II – Orissaare 3:0
3.-4.koht A2 – B2 Salme – KG II 1:1 (penaltitega 3:2)
1.-2.koht A1 – B1 SÜG I – VLK 2:1


Esikoht
– SÜG I: Garel Muul, Mihkel Rasu, Cevin Vahter, Ian Felix Post, Karl-Gustav Uustulnd, Sander Vilter ja Reiko Mäeorg.
Teine koht – VLK: Aivar Jäns, Mairo Miil, Andero Miil, Aleksander Lember, Marat Lõsõi, Kevin Uue, Ken Kirs.
Kolmas koht – Salme: Uku Timm, Oliver Himmist, Asko Rüütel, Alex Salong, Karret Sepp, Timmo Koppel, Kevin Kruuser.

Väravakütid
Mairo Miil 15
Reiko Mäeorg 11
Timo Toll 7
Oliver Himmist 7
Rait Õisnurm 7
Sten Olle Rei 6
Kevin Pärn 6
Marko Pära 6
Karl Hendrik Tamkivi 5
Garel Muul 5
Aivar Jäns 5
Oliver Moring 5
Karl Rander 5
Henri Paomees 5
Mihkel Rasu 5
Kevin Vahter 5
Mathias Rihvk 5
Siim Sander Pärn 5
Tarmo Väli 4
Markkus Nuut 4
Karl Jõgi 4
Marcus Põder 4
Rasmus Saar 3
Marat Lõsõi 3
Jaanis Kannik 3
Endry Metsmaa 3
Emil Lepp 3
Ian-Felix Post 3
Ken Kirs 2
Henry Noah Mägi 2
Stiiven Sirgo 2
Aleksander Lember 2
Kaspar Sai 1
Uku Timm 1
Karl Henry Teär 1
Rando Tarkmeel 1
Alex Salong 1
Ruslan Jermolajev 1
Raigo Rei 1
Kevin Kruuser 1
Timo Koppel 1
Sulomar Pruul 1
Rauno Rauniste 1
Joosep Laus 1
Aare Peeker 1
2 omaväravat

Kontakt ja info
Jan Važinski telefon 56 692 777, vazinski@hot.ee
Maikko Mölder telefon 52 12 988, maikko.molder@fckuressaare.ee
Alver Kivi telefon 56 473 960, kivialver@hotmail.com