Rahvaliiga arhiiv

SAAREMAA RAHVALIIGA 2016 VÕISTKONNAD JA KONTAKTID.

 SAAREMAA JK AAMERAAS Andre Käen  58040477 
 LÜMANDA RÄHNID  Anti Väli  5113879
 FC SALME  Argo Pruul  5262402
 FC SMUULI  Rein Rand  51975324
 FC TARITU  Raimond Salong  53417691
 FC WERE  Andi Kokk  56686786
 ORISSAARE SPORT  Raul Koppel  53433855
 LEISI JK  Margus Kuusk  56696369

TABEL

 VÕISTKONNAD  MÄNGUD  VÕIDUD  VIIGID  KAOTUSED  VÄRAVAD PUNKTID 
 FC SALME  7  6  1  0  52/15  19
 FC SMUULI  7  3  0  4  26/29  9
 FC TARITU  7  5  0  2  53/27  15
  JK AAMERAAS  7  3  3  1  24/15  12
 LÜMANDA RÄHNID  7  2  1  4  40/41  7
 ORISSAARE SPORT  7  5  1  1  22/17  16
 LEISI JK  6  0  0  6  11/46  0
 FC WERE  6  0  0  6  9/51  0

FINAAL Kuressaare Linnastaadionil 03.09.2016 kell 17:00 

FC SALME    vs.   FC TARITU  3 : 0 (1:0)

3-4. koha mäng Kuressaare kunstmurul  01.09  kell 19:00

ORISSAARE SPORT  vs.  JK AAMERAAS   4 : 2 (1 : 1)

ESIMENE 1/2 FINAAL 17. august kell.18.00

ALAGRUPI   I. vs. IV.      FC SALME  vs.  JK AAMERAAS  3 : 2 (24.08.2016)

ALAGRUPI   II. vs. III     ORISSAARE SPORT  vs.  FC TARITU   1 : 1 (20.08.2016)

TEINE 1/2 FINAAL 24. august kell.18.00

ALAGRUPI   IV. vs. I.        JK AAMERAAS  vs.  FC SALME    0 : 0

ALAGRUPI   III. vs. II.   FC  TARITU  vs.  ORISSAARE SPORT  13 : 7 (28.08.2016)

MÄNGUDE AJAKAVA: (soovituslik)!

1.voor.18.mai kell.18.00
 ORISSAARE – FC TARITU  4 : 2  (29.05.2016)
FC SALME -FC SMUULI    9 : 2  (07.08.2016)
JK AAMERAAS – JK LEISI   7 : 3  (21.05.2016)
FC WERE – LÜMANDA RÄHNID   0 : 5  (28.05.2016)

2.voor. 1. juuni kell. 18.00

FC SMUULI – ORISSAARE SPORT  1 : 2  (26.06.2016)
LEISI JK – FC SALME   1 : 6   (07.07.2016)
FC TARITU – FC WERE    16 : 3  (05.06.2016)
LÜMANDA RÄHNID – JK AAMERAAS   1 : 1 (20.08.2016)

3.voor 15.juuni kell.18.00

ORISSAARE SPORT – LÜMANDA RÄHNID   7 : 4  (11.05.2016)
FC SALME – FC TARITU   6 : 2  (14.08.2016)
JK AAMERAAS – FC SMUULI   2 : 1  (13.08.2016)
FC WERE – LEISI JK

4.voor. 29.juuni kell.18.00

LÜMANDA RÄHNID – FC SALME   4 : 13 (31.07.2016)
LEISI JK – ORISSAARE SPORT   2 : 3  (23.07.2016)
FC SMUULI – FC WERE    9 : 5   (03.07.2016)
FC TARITU – JK AAMERAAS    7 : 4  (18.06.2016)

5.voor. 13.juuli kell.18.00

FC SALME – ORISSAARE SPORT   6 : 1  (17.07.2016)
LEISI JK – FC SMUULI    1 : 5   (14.08.2016)
FC TARITU – LÜMANDA RÄHNID   13 : 5  (12.06.2016)
FC WERE – JK AAMERAAS    0 : 7  (10.06.2016)

6.voor. 27.juuli kell.18.00

JK AAMERAAS – FC SALME   2 : 2  (02.08.2016)
LÜMANDA RÄHNID – LEISI JK   18 : 2  (18.06.2016)
ORISSAARE SPORT – FC WERE   4 : 1  (31.07.2016)
FC TARITU – FC SMUULI    7 : 3  (24.07.2016)

7.voor.10.august kell 18.00

FC WERE – FC SALME   3 : 10  (24.07.2016)
FC SMUULI – LÜMANDA RÄHNID  5 : 3   (18.08.2016)
ORISSAARE SPORT – JK AAMESRAAS   1 : 1  (07.08.2016)
JK LEISI – FC TARITU  2 : 6  (13.07.2016)

2015

SAAREMAA RAHVALIIGA 2015 VÕISTKONNAD JA KONTAKTID.

Club Atletico de Kuressaare (ATLETICO) Siim Lehiste 56265445
Fc Salme Argo Pruul 5262402
FC Smuuli Rein Rand 51975324
FC Taritu Martin Prostang 5169256
FC Were Andi Kokk 56686786
Lümanda Rähnid Arnold Teller 56450334

TABEL

VÕISTKONNAD Mängud Võidud Viigid Kaotused Väravad Punktid
FC Salme  10  6  0  4  71/39  18
FC Taritu  10  8  1  1 75/28  25
FC Were  10  2  0  8  16/73  6
Club Atletico de Kuressaare   10  0  0  10  9/111  0
FC Smuuli  10   6  1  3 51/36   19
Lümanda Rähnid  10  7  0  3  95/29  21
 

Saaremaad esindama lähevad FC TARITU , LÜMANDA RÄHNID ja FC SMUULI!

MÄNGUDE AJAKAVA: (soovituslik)!

1.voor. 6.mai kell. 18.00

ATLETICO – LÜMANDA RÄHNID   0 : 15

 FC WERE – FC SMUULI  2 : 3

2.voor. 13 mai kell. 18.00

FC TARITU – ATLETICO   +/-  (Atleticole loobumiskaotus)

FC SALME – FC WERE 4 : 2

FC SMUULI – LÜMANDA RÄHNID   0 : 5

3.voor 20.mai kell.18.00

FC SMUULI – FC TARITU  1 :  5

LÜMANDA RÄHNID – FC SALME 4: 1

4.voor. 17. mai kell.18.00

FC TARITU – LÜMANDA RÄHNID  13 : 7

ATLETICO – FC SMUULI  1 : 13

5.voor. 3.juuni kell.18.00

FC SALME – FC SMUULI   5 : 6

LÜMANDA RÄHNID – FC WERE  15 : 0

6.voor. 10.juuni kell.18.00

ATLETICO – FC WERE  0 : 4

FC TARITU – FC SALME  9 : 6

7.voor. 17.juuni kell 18.00

FC WERE – FC TARITU  1 :  7

FC SALME – ATLETICO  13 : 1

8.voor. 1.juuli kell.18.00

LÜMANDA RÄHNID – ATLETICO   25 : 1

FC SMUULI – FC WERE   8 : 1

9.voor. 8.juuli kell18.00

ATLETICO – FC TARITU  1 : 15

FC WERE – FC SALME  2 : 12

LÜMANDA RÄHNID – FC SMUULI  3 : 5

10.voor 15.juuli kell 18.00

FC TARITU – FC SMUULI   7 : 7

FC SALME – LÜMANDA RÄHNID  7 : 6

11.voor 22.juuli kell 18.00

LÜMANDA RÄHNID – FC TARITU  6 : 2

FC SMUULI – ATLETICO   4 : 2

12.voor 29.juuli kell 18.00

FC SMUULI – FC SALME 4 : 5

FC WERE – LÜMANDA RÄHNID  0 : 9

13.voor. 5.august kell.18.00

FC WERE – ATLETICO   4 : 2

FC SALME – FC TARITU   0 : 4

14.voor. 12.august kell 18.00

FC TARITU – FC WERE  13 : 0

ATLETICO – FC SALME  1 : 18

 

2014

SAAREMAA RAHVALIIGA 2014 VÕISTKONNAD

FC Salme Argo Pruul, telefon 5262402
FC Smuuli Rein Rand, telefon 51975324
FC Taritu Martin Prostang, telefon 5169256
FC Were Sander Sepp, telefon 53269175
Karja kihelkonna Karistussalk Margus Kuusk ja Tiit Põlluäär, telefonid 56696369 ja 53400814
Lümanda Rähnid Arnold Teller, telefon 56450334

TABEL

Koht  Võistkond Mängud Võidud Viigid Kaotused Väravad Punktid
1  FC Taritu 10 9 0 1 95:33 27
2  FC Salme 10 6 1 3 67:44 19
3  Karja Kihelkonna Karistussalk 10 5 1 4 48:54 16
4  Lümanda Rähnid 10 5 0 5 37:53 15
5  FC Smuuli 10 4 0 6 52:46 12
6  FC Were 10 0 0 10 13:82 0

1/16 finaali pääsesid 2 paremat


AJAKAVA 
(soovituslik) 

1.VOOR  15.mai kell 18.00
FC TARITU – FC SALME  16:2
FC SMUULI – FC WERE  11:3
LÜMANDA RÄHNID – KARJA KIHELKONNA KARISTUSSALK (KKK) 6:2
2.VOOR   22.mai kell 18.00
FC SALME – FC WERE 10:2
KKK – FC SMUULI 8:6
LÜMANDA RÄHNID – FC TARITU  1:5
3.VOOR   29.mai kell.18.00
FC WERE – FC TARITU  1:21
KKK – FC SALME 5:4
FC SMUULI– LÜMANDA RÄHNID 3:4
4.VOOR  5.juuni kell 18.00
FC TARITU – FC SMUULI 8:6
FC SALME – LÜMANDA RÄHNID 14:1
KKK – FC WERE 5:1
5.VOOR  12.juuni kell 18.00
FC TARITU – KKK  11:3 
FC SMUULI – FC SALME 1:3
FC WERE – LÜMANDA RÄHNID 1:4
6.VOOR 10.juuli kell 18.00
KKK – FC TARITU 5:7
FC SALME – FC SMUULI 10:3
LÜMANDA RÄHNID – FC WERE 11:0
7.VOOR 17.juuli kell 18.00
FC SMUULI – FC TARITU 2:5
LÜMANDA RÄHNID – FC SALME 2:1
FC WERE – KKK 1:4
8.VOOR 24.juuli kell 18.00
FC TARITU – FC WERE  4:3
FC SALME – KKK 8:8
LÜMANDA RÄHNID – FC SMUULI 2:9
9.VOOR 31.juuli kell 18.00
FC WERE – FC SALME 1:8
FC SMUULI – KKK 7:3
FC TARITU – LÜMANDA RÄHNID 13:3
10.VOOR  7.aug kell 18.00
FC SALME – FC TARITU 7:5
FC WERE – FC SMUULI  0:4
KKK – LÜMANDA RÄHNID 5:3

1/16 finaalid
FC Peedu – FC Salme 4:3
FC Taritu – JK Vatla 7:3

1/8 finaal
FC Taritu – Partizan 3:1

1/4 finaal
JK Roosad Pantrid – FC Taritu 6:4

FC Taritu (04.10.2014)