II etapp (2014)

                              

                 

 

Saare maakonna 2014.aasta meistrivõistlused minijalgpallis II etapp:

Laupäeval, 4. jaanuaril Kuressaare spordihoones

A-alagrupp: Sworve, FC Salme, FC Taritu, Kure U17
B-alagrupp: GOSPA FC, HP Autohooldus, Salme Dünamo, Lümanda Rähnid

Kohtunikud: Martti Pukk ja Jan Važinski

Ajakava:

10.00 Kogunemine ja soojendus
10.10 Lümanda 0 – 0 HP
10.25 GOSPA 0 – 1 Salme Dünamo
9.22 Andre Anis
10.40 FC Salme 2 – 1 U17
8.45 Sander Suurhans, 11.15 Mikk Rajaver – 10.50 Danel Tiirats
10.55 Sworve 0 – 2 Taritu
6.50 Algis Kelder, 9.00 Keito Liiv
11.10 Dünamo 3 – 4 HP
3.40, 6.20 Eerik Poopuu, 11.05 Veiko Laanep  – 5.10 Mario Stern, 7.35 Arli Saar, 9.25 Amor Luup, 11.00 Aksel Artus
11.25 Lümanda 0 – 3 GOSPA
4.15 Margus Kuusk, 10.05 Karel Õitspuu, 11.01 Mihkel Vendel
11.40 Taritu 1 – 0 U17
6.20 Keito Liiv
11.55 Sworve 1 – 0 Salme
11.25 Maarek Suursaar
12.05 täpsuslöögi võistlus Saaremaa Lihatööstuse auhindadele* – GOSPA FC (Kaupo Saar)
12.30 GOSPA 1 – 5 HP
10.45 Tiit Põlluäär  – 3.25, 5.20, 5.50 Mario Stern, 7.45 Harri Palumets, 11.40 Amor Luup
12.45 Salme Dünamo 0 – 1 Lümanda
5.35 Hardo Niit
13.00 U17 1 – 1 Sworve
5.10 Danel Tiirats  – 4.50 Maarek Suursaar
13.15 Taritu 0 – 2 Salme
9.50 Mikk Rajaver, 11.48 Sander Seeman

Tabelid

Paremusjärjestus:
A-alagrupp: FC Salme, FC Taritu, Sworve, Kure U17
B-alagrupp: HP Autohooldus, Lümanda Rähnid, Salme Dünamo, GOSPA FC

* – keskjoonelt sooritatud löögiga tuleb tabada värava latti, iga võistkond paneb välja ühe lööja, kõigil on üks katse. Juhul kui on vähemalt kaks tabajat või pole ühtegi, siis võistlus kestab esimese tabamuseni või lõpeb 20 minutilise ajaliimidi täitumisel, võistkond võib uueks katseks lööjat vahetada

Pühapäeval, 5. jaanuaril Kuressaare spordihoones

Play off (alagrupimängude tulemuste põhjal)

1. – 10.00 FC Salme 3 – 1 GOSPA FC (A1 – B4)
4.58 Sander Suurhans, 12.50 Mario Pruul, 14.20 Mikk Rajaver – 2.53 Kaupo Saar
2. – 10.18 FC Taritu 2 – 0 Salme Dünamo (A2 – B3)
2.25 Mark Kristjan Pitk, 9.00 Keito Liiv
3. – 10.36 Sworve 3 – 0 Lümanda Rähnid (A3 – B2)
2.30, 2.50 Elari Valmas , 9.15 Pelle Pohlak
4. – 10.54 Kure U17 1 – 0 HP Autohooldus (A4 – B1)
14.57 Reivo Vinter

5.  – 11.12  GOSPA 2 – 1 Lümanda (1.kaotaja – 3. kaotaja)
3.00, 14.20 Margus Kuusk  – 11.50 Kristjan Ninn
6. – 11.30 Dünamo 0 – 4 HP (2.kaotaja – 4.kaotaja)
3.25, 11.35 Harri Palumets, 4.40 Aksel Artus, 12.25 Hans Hiiuväin
7. – 11.48 Salme 1 – 4 Sworve (1.võitja – 3.võitja)
0.25 Mikk Rajaver – 5.10 Pelle Pohlak, 13.20 Karel Kruuser, 14.00, 14.30 Maarek Suursaar
8. – 12.06 Taritu 0 – 0 (pen 3 – 1) U17 (2.võitja – 4.võitja)
penaltid: Kristen Mere, Algis Kelder, Margus Valge – Edmond Salong (latti), Reivo Vinter

12.25 – Puhkepaus

9.  – 12.35 Lümanda 4 – 0 Dünamo (7.-8.koht)
12.15 Kalev Roost, 11.25, 12.00, 12.20 Hardo Niit
10. – 12.53  GOSPA 2 – 3 HP (5.-6.koht)
13.30 Tiit Põlluäär, 14.40 Kaupo Saar  – 1.35 Hans Hiiuväin, 6.20 Mario Stern, 7.30 Aksel Artus
11. – 13.11  Salme 4 – 1 U17 (3.-4.koht)
2.25, 7.30, 14.35 Sander Seeman, 13.10 Mikk Rajaver – 5.10 Reivo Vinter
12.  – 13.39 Sworve 0 – 1 Taritu (finaal)
12.00 Mark Kristjan Pitk

http://www.youtube.com/watch?v=m599PKCl76A

Kohad ja järjestus pärast kahte etappi:
I koht – FC Taritu 12 + 12 = 24 punkti
II koht – FC Salme 10 + 8 = 18
III koht – Sworve 5 + 10 = 15
4. koht – GOSPA FC 8 + 3 = 11
5. koht – Kure U17 4 + 5 = 9
6. koht – HP Autohooldus 1 + 4 = 5
7. koht – Salme Dünamo 3 + 1 = 4
8. koht – Lümanda Rähnid 2 + 2 = 4