I etapp (2014)

                              

               

 

Saare maakonna 2014.aasta meistrivõistlused minijalgpallis I etapp:

Laupäeval, 7. detsembril Kuressaare spordihoones

A-alagrupp: Salme Dünamo, FC Salme, FC Taritu, Kure U17
B-alagrupp: GOSPA FC, HP Autohooldus, Sworve, Lümanda Rähnid

Kohtunikud: Lauri Põld, Martti Pukk ja Kaupo Põld

Ajakava:

10.00 Võistkonda nimekirjade esitamine
10.10 GOSPA 1 – 0 Sworve
Indrek Rist
10.25 Lümanda 3 – 0 HP
3x Sander Viira
10.40 Dünamo 2 – 2 Taritu
Sandr Laht, Mark Kristjan Pitk – Eerik Poopuu, Andre Anis
10.55 Salme 1 – 2 U17
Reigo Äär – Edmond Salong, Aleks Lesk
11.10 Sworve 1 – 0 HP
Maarek Suursaar
11.25 Lümanda 0 – 0 GOSPA
11.40 Taritu 2 – 0 U17
Sander Laht, Mark Kristjan Pitk
11.55 Dünamo 1 – 0 Salme
Eerik Poopuu
12.05 täpsuslöögi võistlus Dereku Burgeri auhindadele* – Margus Valge (FC Taritu)
12.30 GOSPA 1 – 2 HP
Olev Sten Erik Jõgi – 2x Harri Palumets
12.45 Sworve 0 – 0 Lümanda
13.00 U17 0 – 2 Dünamo
Veikko Laanep, Andre Anis
13.15 Taritu 2 – 0 Salme
Mark Kristjan Pitk, Sander Laht

Tabelid

Paremusjärjestus:
A-alagrupp: FC Taritu, Salme Dünamo, Kure U17, FC Salme
B-alagrupp: Lümanda Rähnid, GOSPA FC, Sworve, HP Autohooldus

* – keskjoonelt sooritatud löögiga tuleb tabada värava latti, iga võistkond paneb välja ühe lööja, kõigil on üks katse. Juhul kui on vähemalt kaks tabajat või pole ühtegi, siis võistlus kestab esimese tabamuseni või lõpeb 20 minutilise ajaliimidi täitumisel, võistkond võib uueks katseks lööjat vahetada

Pühapäeval, 8. detsembril Kuressaare spordihoones

Play off (alagrupimängude tulemuste põhjal)

1. – 10.00 FC Salme 1 – 1 (pen 5 – 4) Lümanda Rähnid
Mikk Rajaver – Hardo Niit
2. – 10.18 Kure U17 0 – 1 GOSPA FC
Andre Aus
3. – 10.36 Salme Dünamo 1 – 1 (pen 1 – 2) Sworve
Veikko Laanep – Elari Valmas
4. – 10.54 FC Taritu 8 – 0 HP Autohooldus
3x Kristen Mere, 3x Sander Laht, 2x Mark Kristjan Pitk

5.  – 11.12 Lümanda 0 – 2 Dünamo (1.kaotaja – 3. kaotaja)
Virko Sepp, Veikko Laanep
6. – 11.30 U17 5 – 4 HP (2.kaotaja – 4.kaotaja)
3x Kert Mandel, Edmond Salong, Danel Tiirats – 2x Mario Stern, 2x Harri Palumets
Eemaldamised: Martin Lonn – Mario Stern
7. – 11.48 Salme 1 – 1 (pen 3 – 2) Sworve (1.võitja – 3.võitja)
Sander Seeman – Elari Valmas
8. – 12.06 GOSPA 1 – 3 Taritu (2.võitja – 4.võitja)
Indrek Rist – Priit Salong, Sander Laht, Kristen Mere
Hoiatused: Martin Prostang, Raimond Salong

12.25 – FC Kuressaare C2 poiste ja Sörve JK autasustamine

9.  – 12.35 Lümanda + : – HP (7.-8.koht)
10. – 12.53 Dünamo 1 – 2 U17 (5.-6.koht)
Marko Namm (ov) – Danel Tiirats, Karl Arge
11. – 13.11 Sworve 0 – 2 GOSPA (3.-4.koht)
Olev Sten Erik Jõgi, Indrek Rist
Hoiatus: Elari Valmas
12.  – 13.39 Salme 2 – 4 Taritu (finaal)
2x Mikk Rajaver – 3x Janek Meet, Kristen Mere
Hoiatus: Mark Kristjan Pitk
Eemaldamine: Mark Kristjan Pitk (pingilt)

http://www.youtube.com/watch?v=sEMxsCfnrf0

Kohad ja järjestus pärast esimest etappi:
I koht – FC Taritu 12 punkti
II koht – FC Salme 10
III koht – GOSPA FC 8
4. koht – Sworve 5
5. koht – Kure U17 4
6. koht – Salme Dünamo 3
7. koht – Lümanda Rähnid 2
8. koht – HP Autohooldus 1