Imavere alistanud duubel võttis vajalikud kolm punkti

< 1 minuti lugemine

Teisel poolajal kaotusseisust välja tulnud FC Kuressaare II alistas teise liiga 6. voorus koduväljakul SK Imavere 2:1.

Kuressaare kunstmurustaadionil mängitud kohtumine kulges kuni esimese poolaja keskpaigani võrdsete vastaste heitluses. Siis lõid külalised küll värava, kuid mänguohjad haarasid võõrustajad.

Kohe pärast puhkepausi sekkus vahetusest aktiivselt Glen Põld, kes lõigi kaks väravat ja aitas meeskonna hooaja teise võiduni.

“Palliga oli mäng okei, aga kaitses olime kohati passiivsed,” rääkis Roland Kütt. “Vaheajal oli näha, et poisid ei olnud mängu kaotanud ja Glen tõi vahetusest väga palju energiat juurde.”

Imavere vastu mängisid: Tanel Noot, Mark Kristjan Pitk, Miikael Tuus, Karl Sirel, Iiv Aavik, Märten Opp, Reiko Mäeorg, Eerik Poopuu, Kristo Kallas, Jaanis Kannik, Mario Stern. Vahetusest sekkusid Ott Pukk, Glen Põld, Ken Kirs ja Stiiven Sirgo.

Järgmisel pühapäeval sõidab meeskond Viljandimaale, kus Karksi-Nuias või Valgas (sõltub ilmast) mängitakse Tõrva Jalgpalliklubiga.