Heas hoos Sörve JK alistas Tarvastu

2 minuti lugemine

Sörve JK lõi võõrsil Tarvastule esimese veerandtunniga kolm väravat ja võitis mängu 5:2.

Mänguskoori avas 4. minutil Margus Rajaver, 8. minutil lõi Raido Reinsalu 2:0 ja 15. minutil Andro Aavik 3:0. „Esimesed 15 minutit mängisime väga hästi,“ märkis treener Jan Važinski, kelle sõnul võib esimese poolajaga üldiselt rahule jääda, kuigi alguse taset hoida ei suudetud.

Elari Valmas lõi 48. minutil seisuks 4:0. Sellele vaatamata läks olukord väljakul närviliseks, tekkis palju vaidlusi ja rahuolematust. Selle asemel, et rahulikult oma mängu lõpuni mängida, muutusid ka saarlased närviliseks ja väljakuperemeestel õnnestus  kaks väravat tagasi lüüa.

„Kahjuks läksid meie mehed Tarvastu mängijate tõmblemisega kaasa,“ kurtis Jan Važinski.

68. minutil lõi aga Margus Rajaver 5:2 ja kuigi Märt Kluge ei realiseerinud 76. minutil penaltit, oli mäng tehtud. Negatiivse asjana teenis Maarek Suursaar kaks kollast kaarti ja viimased minutid tuli mängida vähemuses.

„Tarvastus on meil juba ajalooliselt olnud rasked mängud ja psühholoogiliselt oli see võit väga vajalik,“ lausus Jan Važinski.

Meeskonnas mängisid:  Martin Lonn, Urmas Rajaver, Jaanis Kriska, Märt Kluge, Taavi Azarov (46. Maarek Suursaar), Andro Aavik, Sander Seeman, Märten Pajunurm (70. Mait Erlenbach), Margus Rajaver, Raido Reinsalu ja Elari Valmas.

Järgmises mängus võõrustatakse pühapäeval, 6. oktoobril  Salme staadionil tabelis kuuendal kohal olevat Keila JK meeskonda.