FC Kuressaare jätkab mängimist Joma varustuses

Autor: Kure Press, 30 jaanuar, 2014

Jalgpalliklubi FC Kuressaare ja Monkey Sport OÜ sõlmisid täna uue lepingu, millega kinnitati, et klubi jätkab Joma varustuse kasutamist.

FC Kuressaare tegevjuht Martti Pukk : “Meie koostöö Monkey Spordiga on kestnud juba 3 aastat ja oleme nende teenusega ning Joma kvaliteediga väga rahul. Selle tõttu on täna sõlmitud uus leping ka igati loogiline asjade käik.”

Ka Monkey Sport OÜ juhatuse liige Taavi Viik on senise koostööga rahul: “Oleme väga rahul FC Kuressaare panusega Joma ja Monkey Spordi brändi reklaamimisel ning seega soovisime kindlasti koostööd jätkata. Õnneks kattusid meie visioonid ja saame jätkata panustamist Saaremaa jalgpalli arengusse läbi nende esindusklubi.”

Monkey Sport OÜ tegeleb spordiriiete ja varustuse maaletoomise ja turustamisega. Nende tuntumateks  kaubamärkideks on Joma ja Select ning esinduspood-galerii asub Tallinnas Tondi Ärikeskuses. Monkey Spordi  visiooniks on sportliku eluviisi propageerimine kõikidel tasemetel alates harrastajatest kuni professionaalideni ning sloogan “MEIE RIIETAME PROFESSIONAALE”.