FC Kuressaare 2011 võistkond kuues

Autor: Alver, 3 veebruar, 2019

FC Kuressaare 2011 võistkond osales laupäeval Saue Cupil, kus osales kaheksa meeskonda ja saadi tubli kuues koht.

“Turniiri eesmärk oli omandada rohkelt uusi kogemusi ja mitte kaotada kõiki mänge, sest mängisime teistsuguse asetusega, kui teised võistkonnad ja sellega õppisime uusi kombinatsioone väljakul,” rääkis treener Maarek Suursaar, lisades, et lapsed täitsid tublisti eesmärgi.

Kuressaare saldoks jäi kaks võitu ja kolm kaotust. Maarek Suursaare sõnul andis ka tunda see, et saalijalgpall on natuke erinev kui seda mängida välistingimustes. Väljak on väiksem ja palliga tegutsemine on raskem, kuna pall põrkab rohkem.

“Aga võib igati rahule jääda ja ma usun, et nad ise nautisid samuti,” lausus ta. “Suur-suur kiitus ka lapsevanematele, kes olid kohapeal toetamas oma lapsi. Teid oli tõesti palju seal ja endalgi tekkis “kananahk” ihule, kui kuulsin mänguajal, kuidas terves saalis kostus “Kure-Kure” hüüd, mis lisas lastele kõvasti motivatsiooni.”

Võistkonna koosseis: Trevon Leiger, Trevo Välisson, Ats Gregor Kasin, Martti Mesila, Kaspar Sääsk, Mario Teder, Ian Vares, Artur Sall, Markus Vinter, Karoli Teern, Laas Andreas Loodus, Steven Caspar Koovisk