FC Flora duubel võttis naiskonna vastu võidu

< 1 minuti lugemine

Pühapäeval Kuressaare linnastaadionil FC Flora duublit võõrustanud FC Kuressaare naiskond pidi tunnistama külaliste 2:0 paremust.

Ettearvatult haaras Flora initsiatiivi ja Kure panustas vasturünnakutele. 14. minutil sai FC Flora karistuslöögi, mille sooritas rohesärkide rivistuses palliv saarlane Liis Lepik, kuid väravavaht Kätriin Tamm püüdis palli kindlalt. Kaks minutit hiljem andis Heddy Pruul söödu värava ette Liisi Salongile, kuid naiskonna kapten lõi napilt mööda.

28. minutil andsid florakad paremalt äärelt söödu karistusalasse, kaitseliin ei suutnud palli korralikult puhtaks lüüa ja seis oli 0:1.

45. minutil sai Flora ründaja keskväljal palli, triblas läbi saarlaste liinide, lõi 10 meetrilt peale, kuid Tamm tõrjus.

Teisel poolajal võtsid külalised mänguohjad tõsiselt enda kätte. Nad said mitmel korral ohtlikult löögile, Liis Lepik ohustas taas karistuslöökidega. Saarlannad võitlesid, kuid pealelöökideni ei jõudnud.

88. minutil sai florakas karistuala joonelt löögile ja mänguvahend lendas läbi väravavahi käte väravasse seisuks 0:2.

„Vastased domineerisid ja väärisid võitu, kuigi tegelikult meie jaoks midagi hullu ka ei olnud ja viik oleks olnud reaalne,“ tunnistas FC Kuressaare naiskonna treener Arli Saar.

„Meeldib, et tüdrukud võitlesid korralikult lõpuni. Aga mõnedesse olukordadesse tuleb minna agressiivsemalt ja esimesed pallid anname liiga lihtsalt vastastele. Ja nagu ikka annab teisel poolajal tunda ka väsimus.“

Naiskonnas mängisid: Kätriin Tamm, Maria Trave, Annika Kask, Annemari Pruul, Heddi Pruul, Eva Haavel, Kateriin Pani, Liisi Salong, Liina Malk, Gristi Adrat, Gerda Nelis (75. Kati Nau).