Esindusmeeskond kaotas Sillamäele (täiendatud + video!)

Järjekordse hooajaeelse sõprusmängu pidanud FC Kuressaare esindusmeeskond oli sunnitud tunnistama Sillamäe Kalevi 1:3 paremust. Saarlaste värava eest hoolitses Greger Könninge.

Kuressaare asus mängu juba neljandal minutil juhtima, kui Raido Reinsalu poolt tehtud eeltöö realiseeris väravaks Greger Könninge.

Poolaja lõpuni siiski eduseisu hoida ei suudetud ning Maksim Paponovi väravad nurgalöögijärgsest olukorrast ja kontrarünnakust viisid idavirukad puhkama 2:1 eduseisul.

Mängu lõppresultaadi vormistas 1-1 olukorras Riido Reimaniga Ats Sillaste matši 65. minutil.

“Halvasti me täna igaljuhul ei mänginud, eriti esimesed 20 minutit,” oli FC Kuressaare peatreener Sergei Zamogilnõi mängujärgselt pigem positiivselt meelestatud, “meil ei käinud täna väljakul tegelikult ühtegi loomupärast keskkaitsjat ja eks see jättis kindlasti oma jälje. Samas said Sander [Viira] ja Pelle [Pohlak] eeskujulikult hakkama ja etteheiteid mul neile pole.”

“Kui kaitsefaasiga võib üldplaanis rahule jääda, siis ründemängu peame kindlasti parandama, sest arenemisruumi on veel hulgaliselt,” lisas peatreener, “peame rünnakudistsipliini nõudmisi paremini mõistma hakkama.”

Järgmise sõprusmängu peab FC Kuressaare esindusmeeskond juba teisipäeval, kui kell 19.00 ollakse Sportland Arenal vastamisi FC Viljandiga.

kell 11.00 Sportland Arenal
FC Kuressaare – JK Sillamäe Kalev 1:3 (1:2)
4. Greger Könninge – 28., 36. Maksim Paponov, 65. Ats Sillaste

Hoiatused: 65. Sergei Vihrov, 85. Tanel Tamberg, 90. Eimantas Valaitis
Mänguolud: -14, päikesepaisteline ilm; kunstmuruväljak kohati lumine, kuid heas seisukorras.