Esindusmeeskond andis võidu lõpuminuteil käest

Kolme nädala pärast algavaks Meistriliiga hooajaks valmistuv FC Kuressaare esindusmeeskond oli kontrollmängus FC Puuma vastu viimaste minutiteni Sander Viira väravast juhtimas, ent viimastel minutitel löödud kaks väravat jätsid võidu pealinlastele.

Küllalt võimalustevaeselt kulgenud avapoolaeg lõppes väravateta viigiga ja õigeks mänguks läks tegelikult alles pärast kohtumise avaväravat, kui FC Kuressaare kapten Sander Viira 1-1 olukorras väravavaht Marten Rimmeliga ei eksinud.

Pärast skoori avamist muutus mäng oluliselt lahtisemaks ning ohtlikke olukordi hakkas ridamisi tekkima mõlema värava all. Liialt vara jala sirgeks lasknud saarlased karistati matši lõpus aga valusalt ära, sest 90. minutil lajatas Mark Dubinin kauglöögi otse värava ristnurka ning esimesel lisaminutil jättis võidu Puumale Ian-Erik Valge tabamus.

Järgmised hooajaeelsed sõprusmängud peab FC Kuressaare esindusmeeskond järgmisel nädalavahetusel, kui reedel ja laupäeval ollakse kahel korral vastamisi Soome tugevuselt kolmanda liiga klubi Tampere Ilvesega. Mõlemad mängud peetakse Tampere Pirkkahallis.

18. veebruaril kell 12.00 Sportland Arenal
FC Kuressaare – FC Puuma 1:2 (0:0)
72. Sander Viira – 90. Mark Dubinin, 90.+1. Ian-Erik Valge

Hoiatused: 43. Märt Kluge, 51. Sami-Sander Kivi – 68. Hans-Kristjan Aasma, 77. Karl Joosep Tammerik
Eemaldamine: 55. Vitas Mališauskas
Pealtvaatajaid: 15
Mänguolud: -5, päikesepaisteline ilm; kunstmuruväljak heas seisukorras.
Peakohtunik: Hannes Kaasik
Abikohtunikud: Miko Pupart, Marek Lillmaa

FC Kuressaare: Mihhail Lavrentjev, Pelle Pohlak, Märt Kluge, Sami-Sander Kivi, Sander Viira, Amor Luup, Taavi Trasberg, Andre Ilves, Vladimir Gerasimov, Elari Valmas, Greger Könninge.
Vahetusest: Rene Aljas, Margus Rajaver, Egon Kasuk, Raido Reinsalu, Sander Seeman.

FC Puuma: Vitas Mališauskas, Valeri Kurlõtškin, Janno Roosimets, Kennet Jädal, Egert Heintare, Janek Remmelgas, Karel Soosaar, Sten Teino, Pavel Marin, Nikita Tšernei, Kevin Kauber.
Vahetusest: Ian-Erik Valge, Sergei Bilinski, Marten Rimmel, Aleksei Filimonov, Oleg Dadonov, Hans-Kristjan Aasma, Andry Liiva, Mark Dubinin, Karl Joosep Tammerik, Hans Hansberg, Dmitri Olentšenko.