Veiko Viil

Esimene murumäng lõppes kaotusega

Premium liigas kaotas oma tänavuse esimese kohtumise murul mänginud FC Kuressaare koduväljakul 1:4 Paide Linnameeskonnale. Kure mängijad saatsid platsile nende emad.

“Mäng oli ühe, maksimum kahe väravalise vahega, aga meil oli õiget rünnakul tegutsemist vähe,” tõdes peatreener Jan Važinski. “Kui me võtame viimase mängu, siis nad lubasid meil keskväljakul ja tagant läbi mängida, aga meil lihtsalt oli rünnak täna liiga lahja. Viimasel kolmandikul oli kehvad pakkumised ja valed otsused.”

Kuressaare linnastaadionil mängitud kohtumises jäid saarlased kaotusseisu 21. minutil, kui täpne oli Michael Lilander. 41. minutil suurendas Paide eduseisu Tarmo Neemelo, kuid kaks minutit hiljem lõi Elari Valmas penaltist ühe tagasi. 81. ja 87. minutil oli kahel korral resultatiivne Samson Onomigho Iyede.

“Esimene mäng murul ja oli näha, et meil oli füüsiliselt raske,” märkis Jan Važinski. “Keha ja jalad oid poistel kanged, aga ka kaitses rahunesime maha. Üleminekut vasturünnakule tuleb veel harjutada.

Premium liiga 13. voor

1. mail kell 15.00 Kuressaare linnastaadionil

FC Kuressaare – Paide Linnameeskond  1:4 (1:2)

Mänguolud: +25, päikesepaisteline ilm; muruväljak heas seisukorras.

Pealtvaatajaid: 140

Väravad:43. pen. Elari Valmas – 21. Michael Lilander, 41. Tarmo Neemelo, 81., 87. Samson Iyede

Hoiatused:21. Elari Valmas – 73. Yann Michael Yao

FC Kuressaare:Ingmar Krister Paplavskis, Rasmus Saar (85. Reivo Vinter), Mario Pruul, Elari Valmas, Sander Viira, Mairo Miil, Märten Opp, Sander Seeman, Sander Laht (46. Maarek Suursaar), Margus Rajaver (78. Mario Stern), Oliver Rass.

Varumängijad:Roland Kütt, Karmo Paju, Reivo Vinter, Renno Soosaar, Maarek Suursaar, Mario Stern, Eerik Poopuu.

Paide Linnameeskond:Andrea Liotti, Edgar Tur, Martin Kase, Kristjan Pelt, Oleksandr Suhharov, Henri Hanson (75. Andre Frolov), Sander Sinilaid, Michael Lilander, Yann Michael Yao, Samson Iyede, Tarmo Neemelo (61. Kristofer Piht).

Vahetusmängijad:Kristjan Tamme, Sören Kaldma, Boliguibya Ouattara, Andre Frolov, Kristofer Piht.

Peakohtunik: Kristo Külljastinen

Abikohtunikud: Veiko Mõtsnik, Marto Kiisk

Neljas kohtunik: Miko Pupart