Emmaste ei jätnud Sörvele võimalust

HÜJK Emmaste lõi Sörve JK-le esimesel poolajal 4 vastuseta väravat andmata võõrustajatele võimalustki kaotusest pääseda. Lõppseis 5:1 külalistele.

Pühapäeval Salme staadionil mängitud kohtumises suutis Sörve JK ühele teise liiga liidritest südi vastupanu osutada pool tundi. Siis lõid külalised 40 meetrilt väravavaht Enri Nurmikule püüdmatult palli lati alla ja avasid skoori. Kiirelt löödi segaduses saarlastele veel kolm väravat ja mäng oli sisuliselt tehtud.

Treener Jan Vazinski tunnistas, et kaotus on suur. „Vastased on kogenud, nad otsisid oma võimalusi ja realiseerisid need ära,“ märkis ta.

Teisel poolajal lõi kumbki meeskond ühe värava, Sörve JK auvärava vormistas kohtumise lõpus Maarek Suursaar. „Pärast puhkepausi oli meil parem distsipliin, kui esimesel poolajal. Teisel poolajal suutsid ründajad ka ise palli kontrollida,“ rääkis treener.

Vazinski ei usu, et Emmaste võttis suures eduseisus mängu kergemalt. „Nad on selline meeskond, et kui nad Tallinnast juba siia sõitsid, siis mängivad nad ka lõpuni. Kui neil on kümme  võimalust, siis need löövad nad ka ära. Mängisime teisel poolajal ise ikka palju paremini,“ leidis ta.

Sörve koosseis: Enri Nurmik, Taavi Azarov, Ott Pukk, Kristen Mere, Arli Saar, Theodor Kaljo, Veiko Tasa, Mait Erlenbach, Danel Tiirats, Maarek Suursaar ja Mario Stern.

Sörve JK järgmine vastane on Keila JK. Mäng toimub pühapäeval 7.septembril kell 17.00 Keila staadionil.