Eliitliigas saadi esimene võit

Eliitliigas kohtus U17 võistkond koduväljakul Raplamaa JK eakaaslastega ja sai hooaja esimese võidu tulemusega 5:0.

Mänguskoori avas juba esimesel minutil Kevin Pärn, järgmised tabamused tulid teisel poolajal. Esmalt lõi Aivar Jäns 2:0, siis Ken Kirs (pildil) 3:0 ja 4:0 ning lõppskoori vormistas Rait Õisnurm.

Treener Jan Važinski ütles, et mängu alustati hästi, see lõi hea tuju ja lisas enesekindlust. “Samas ei mänginud me esimesel poolajal viimased veerand tundi üldse. Vaheajal pidime tõsiselt rääkima ja teine poolaeg tuli juba hästi välja,” märkis ta.

Važinski sõnul on võit tähtis, sest poisid on viimasel ajal palju pingutanud ja hästi trennis käinud. “Saime enesekindlust ja see aitab ette valmistada hooaja teiseks pooleks,” lausus treener.

Rapla vastu mängisid: Harald Nurmik, Henry Hõbe, Märten Salong, Aivar Jäns, Kaarel Vokk, Paul Antsaar, Risto Kaseorg, Karl Sirel, Karl Oliver Sepp, Romet Vahter, Kevin Pärn, Rait Õisnurm, Joonas Prii, Kris Kristofer Burk, Andres Kask, Markus Armus, Alex Salong ja Ken Kirs