Eliitliigas jäädi võõrsil alla Ajaxile

U-17 Eliitliiga teises liigas kaotasid FC Kuressaare noormehed võõrsil FC Ajax Tallinnale 2:5.

Mängu alustati Tallinnas kehvalt ja juba 7. minutil oldi 0:2 kaotusseisus. Seejärel saadi mängu sisse, tabati kaks korda latti ja paar head võimalust jäi realiseerimata. Vaheajale mindi siiski 0:3 kaotusseisus. “Palliga mängisime normaalselt, aga kaitses olime haavatavad,” tõdes treener Jan Važinski.

Teist poolaega alustati aga väga hästi ning Ken Kirsi 48. ja Henry Hõbe 51. minuti väravatest vähendati kaotusseis minimaalseks. Saarlased jätkasid ründamist ja lõpus võtsid ka riske ning selle kasutasid väljakuperemehed oskuslikult ära, kui lõid 80. ja 80.+2 minutil lõppseisuks 5:2.

“Negatiivne on see, et meil on kaitses probleeme, positiivne aga hea meeskonnavaim. Teine poolaeg oli okei, lõpus sisse lastud väravatest ei saa rääkida,” märkis Jan Važinski.

Mängisid: Harald Nurmik, Joonas Prii, Märten Salong, Kaarel Vokk, Markus Armus, Karl Sirel, Alex Salong, Kevin Pärn, Paul Antsaar, Ken Kirs, Karl-Oliver Sepp. Vahetusmängijad: Henry Hõbe, Rait Õisnurm, Risto Kaseorg, Kris Kristofer Burk, Andres Kask