Alver Kivi

Duublile võit kaheväravalisest kaotusseisust

< 1 minuti lugemine

Väga noore koosseisuga kodus mänginud FC Kuressaare II sai kodus Tõrva JK vastu näidata iseloomu, kui tuldi välja 0:2 kaotusseisust ja võideti kohtumine 3:2.

“Korralik triller,” tunnistas treener Sander Viira. “Mängisime küll noore koosseisuga, kuid tulemus oli tähtis ja seepärast oli eesmärk see mäng võita ning saime sellega lõpuks hakkama.”

Kuigi kohtumise esimene poolaeg kulges väljakuperemeeste domineerimisel, asusid juhtima hoopis külalised. Teisel poolajal prooviti palliga mängu parandada ja rohkem ääri kasutada ning kontroll mängu üle oli suurem, kuid ometi said vastased penaltist ette 2:0.

Kuressaare tegi selle peale vahetuse. Väravas seisnud Roland Kütt läks ette rünnakule ja tema asemele tuli Harald Nurmik. Ja hakkas juhtuma, kui Kristo Kallas realiseeris kaks penaltit ja Roland Kütt lõi ka 3:2 võiduvärava.

“Mäng oli meie kontrolli all, saime palliga mängida ja tulemus ka käes, tublid kõik,” lausus Sander Viira.

Mängisid: Roland Kütt, Kristofer Mägi, Kristo Kallas, Marcus Põder, Ott Pukk, Reiko Mäeorg, Miikael Tuus, Rait Õisnurm, Karl Sirel, Stiiven Sirgo, Risto Kaseorg, Ken Kirs, Alex Salong, Harald Nurmik.