Duubel alistas kodus JK Tabasalu

< 1 minuti lugemine

FC Kuressaare II kohtus Kuressaare kunstmurul teise liiga 12. voorus JK Tabasaluga ja mäng lõppes kodumeeskonna 3:0 võiduga.

Treener Sander Viira sõnul alustasid saarlased mängu kehvasti ja esimesed pool tundi kontrollisid mängu külalised.

Sealt edasi hakkas Tabasalu tempo raugema ja võõrustajad said keskvälja järjest rohkem enda kontrolli alla. Poolaja viimasel minutil õnnestus Glen Põllu heast pealöögist eduseisus puhkama minna. Teisel poolajal võttis vastane suuremaid riske rünnakul, mis kodumeeskonnale kiirrünnakuteks palju ruumi jättis. Neid realiseerida siiski ei õnnestunud, aga ühel teenitud nurgalöögil jäeti Alari Saar markeerimata ja ründaja ei eksinud.

Mõned minutid hiljem sai nurgalöögijärgses olukorras oma debüütvärava kirja Ken Kirs, taaskord peaga, ja mängutulemus oli sellega otsustatud.

Koosseis Tabasalu vastu: Roland Kütt, Karl Sirel, Mario Pruul, Miikael Tuus, Mark Kristjan Pitk, Karmo Paju, Reiko Mäeorg, Alari Saar, Sander Seeman, Glen Põld ja Kristo Kallas. Vahetusest sekkuseid Reivo Vinter, Eerik Poopuu, Marcus Põder, Ken Kirs ning Timmo Toll.

Järgmises voorus võõrustatakse 18. juunil taas Kuressaare kunstmurul Viimsi JK II võistkonda.