Duubel viigistas võõrsil

Kuigi FC Kuressaare II juhtis võõrsil FC Otepää vastu kaks korda, suutsid väljakuperemehed kaotusseisust välja tulla mõned minutid enne lõppu 3:3 viigistada.

Kuigi Kure jäi 0:1 kaotusseisu suudeti Karmo Paju penaltist viigistada. 79. minutil viis Stiiven Sirgo oma meeskonna 2:1 juhtima, kuid jälle jõudsid väljakuperemehed viigini. Kui Sander Viira viis Kure duubli 86. minutil 3:2 juhtima võis juba tunduda, et võit on käes. Otepää mehed aga nii ei arvanud ja paar minutit hiljem seadsid nad taas sisse viiginumbrid 3:3.

“Kaotasime kaks punkti,” tõdes treener Sander Viira. “Meile löödi nurgalöökidest ja noored mehed on standard olukordades veel vaimselt nõrgad. Vastased jaksasid meist rohkem joosta ka.”

Mängisid: Harald Nurmik, Kristofer Mägi, Reivo Vinter, Miikael Tuus, Karl Sirel, Karmo Paju, Kaarel Kööp, Kristjan Moorats, Alex Salong, Eerik Poopuu ja Stiiven Sirgo, vahetusest sekkus Sander Viira