Duubel tunnistas võõrsil Viimsi JK II paremust

Esimese poolaja lõpus Viimsi JK II vastu duublit tabanud mõõn võttis võimaluse mängida rahuldavale tulemusele ja kohtumine kaotati lõpuks 2:6.

II liiga 12. vooru kohtumise esimene pooltund möödus võrdsete vastaste heitluses, aga siis tuli saarlastel lagunemine ja vaheajale mindi 0:4 kaotusseisus. „Väga rumalad pallikaotused ja sisuliselt ise ehitasime endale väravad,“ märkis treener Sander Viira.

Teisele poolajale läksid mehed peale, nagu oleks seis 0:0 ja alustati hästi. Ott Torn lõi ühe värava tagasi, kuid siis lasti taas ka endale lüüa ja asi oli lõplikult otsustatud. Karl Johan Kasteini värav vormistas lõppskoori.

„Vigu oli palju ja tegime kehva esituse,“ leidis Sander Viira. „Viimsi ei olnud tugev, meie ise olime nõrgad. Tunda andis viimase aja vähene mängupraktika ja kehv trennis käimine.“

Mängisid: Roland Kütt, Ott Pukk, Miikael Tuus, Reivo Vinter, Mark-Kristjan Pitk, Märten Opp, Karl Johan Kastein, Mario Stern, Ott Torn ja Stiiven Sirgo.
Vahetusmängijad: Karl Kadak, Iiv Aavik