Duubel teenis Raplamaa JK alistamisega esimesed punktid

Autor: Alver, 9 aprill, 2017

Hooaja esimestes kohtumistes suureskoorilised kaotused saanud FC Kuressaare II mäng on iga kohtumisega paranenud ja seekord võideti koduväljakul 2:1 Raplamaa JK. Mõlemad saarlaste väravad lõi Eerik Poopuu.

“Oleme mäng-mängult paremini mänginud,” tõdes meeskonna peatreener Roland Kütt. “Kui eelmistes mängudes oleme initsiatiivi ära andnud, siis seekord läksime ise peale, tahtsime palli vallata ja mänguohjad enda kätte võtta.”

Eelmistes mängudes jättis väljakul koostöö soovida, aga seekord kaitses Kuressaare kunstmurustaadionil meeskond ja ründas meeskond. Kuuendal minutil murdis Iiv Aavik vasakult läbi, tsenderdas värava ette ja Eerik Poopuu lõi seisuks 1:0.

19. minutil eksis väljajooksul Tanel Noot, värav jäi tühjaks ja Rapla mehed kasutasid võimaluse hästi ära. Eerik Poopuu viis 52. minutil saarlased uuesti juhtima, kui lükkas võrku külaliste väravavahi Kristo Kallase pealelöögist tõrjutud palli .

“Teisel poolajal vajusime küll liiga palju alla, aga see oli mänguseisust tingitud,” rääkis Roland Kütt. “Üldjoontes võib rahul olla, sest oli näha, et poisid tahtsid ja mänguisu oli olemas. Kui eelmises mängus saime kaitse paika, siis nüüd oli tähtis ka rünnakul rütm leida. Motivatsioonile on see hea.”

Mängisid: Tanel Noot, Karl Sirel, Miikael Tuus, Jaanis Kannik, Mark Kristjan Pitk, Eerik Poopuu, Karmo Paju, Reiko Mäeorg, Iiv Aavik, Timmo Toll, Kristo Kallas. Varumängijad: Ott Pukk, Marcus Põder, Stiiven Sirgo, Reivo Vinter.

Järgmises voorus kohtutakse neljapäeval 13. aprillil võõrsil Saue JK Laagriga.