Alver Kivi

Duubel sai Türil suure kaotuse

< 1 minuti lugemine

Kehv mängu algus võttis FC Kuressaare duubelmeeskonnalt teise liiga 9. voorus Türi JK Ganvixi vastu võimaluse ja kohtumine kaotati lõpuks 0:6.

Saarlased alustasid kohtumist võõrsil äärmiselt kehvalt, sest esimese veerandtunniga oli seis juba 0:3. “Ei olnud üldse valmis,” tunnistas treener Sander Viira. “Kastis oli probleeme mängijate markeerimisega ja hätta jäädi nende jõulise ründajaga. Vastane tuli tormiga peale, nad tahtsid kiirelt ära teha ja said sellega hakkama.”

Seejärel saadi ka ise mängu sisse ja olid mõned võimalused kaotusseisu vähendada, kuid võrku sahistada ei suudetud. Teise poolaja alguses kaks kiiret võõrustajate väravat otsustasid mängu saatuse lõplikult.

“Meil oli väga noor koosseis ja kogemuste saamine meeste vastu mängimiseks võtab veel aega. Samas on kahju, et me ise oma võimalusi ära ei löönud,” tõdes Sander Viira.

Türil mängisid: Tanel Noot, Mark Kristjan Pitk, Karl Sirel, Miikael Tuus, Marcus Põder, Eerik Poopuu, Sander Seeman, Iiv Aavik, Rait Õisnurm, Stiiven Sirgo ja Ken Kirs.

Järgmisena mängitakse nädala pärast pühapäeval koduväljakul Viljandi JK Tuleviku duubliga.