Duubel sai Laagrist napi kaotuse

Kuigi duubel kaotas teise liiga viiendas voorus võõrsil Saue JK Laagrile 1:2, nägid treenerid üldises mängupildis positiivset.

“Mängitav mäng ja olime võimelised paremaks,” tunnistas treener Roland Kütt, lisades, et rünnakul tehti tihti valed otsused ja seda just vastase värava lähedal.

Mõlemal poolajal lasti omale lüüa üks värav, kuni Kristo Kallas lõi 83. minutil Miikael Tuusi teenitud penaltist ühe värava tagasi (video). Esimesel lisaminutil oli meeskonnal ka väga hea viigistada, aga Mark Kristjan Pitki värava eest löödud pall maandus täpselt väravavahi süles.

Mängisid: Roland Kütt, Mark Kristjan Pitk, Jaanis Kannik, Sander Viira, Marcus Põder, Miikael Tuus, Reiko Mäeorg, Glen Põld, Tõnis Koppel, Kristo Kallas ja Stiiven Sirgo. Vahetusest sekkus Ken Kirs.