Duubel sai kaitse paremini toimima

Kahes esimeses Teise liiga kohtumises kaitsemänguga tõsiselt hätta jäänud ja suureskooriliselt kaotanud FC Kuressaare II sai mängus Tallinna FC Flora U19 vastu liinid paremini paika ning kuigi tunnistati võõrustajate 2:0 paremust, nägi treener väikest arengut.

“Läksime viie kaitsjaga, et lõpuks taga pidama saada, mis ka peaaegu toimis,” rääkis peatreener Roland Kütt, lisades, et poiste tahtmise ja mänguisuga võis rahule jääda.

Tallinnas Sportland Arenal mängitud kohtumises lõppes esimene poolaeg väravateta viigiga. Kohe teise algul teenisid võõrustajad nurgalöögi ja asusid saarlaste omaväravast 1:0 juhtima. “Ma arvan, et poisid polnud riietusruumist tulles veel mänguks valmis,” leidis Roland Kütt, kes ka vastaste teise 65. minutil löödud väravas meestel suurt eksimust ei näinud.

Oma võimalused väravat lüüa oli ka saarlastel, kuid seekord veel jäi väravaarve avamata. “Kuigi me pole veel väravat löönud, siis rünnak toimib juba päris hästi, vaja vaid veidi kannatust,” märkis Roland Kütt.

FC Flora U19 vastu mängisid Tanel Noot, Karl Sirel, Jaanis Kannik, Miikael Tuus, Marcus Põder, Mark Kristjan Pitk, Pelle Pohlak, Karmo Paju, Eerik Poopuu ja Kristo Kallas. Vahetusest sekkusid: Stiiven Sirgo, Timmo Toll ja Roland Kütt.

Järgmises voorus võõrustatakse Kuressaare kunstmurustaadionil pühapäeval, 9. aprillil Raplamaa JK meeskonda.