U17 poisid naasesid puhkuselt tubli viigiga

Noormehed alustasid U17 Eliitliiga teises liigas pärast suvepuhkust 1:1 viigiga võõrsil FCI Tallinna eakaaslaste vastu.

“Enne mängu oleks viigiga rahul olnud, aga mängu kulgemise järgi oli reaalne ka kolm punkti välja teenida,” rääkis treener Jan Važinski, kelle sõnul oli algul initsiatiiv võõrustajatel, kuid ohtlikke olukordi luua ei suudetud.

Aivar Jäns viis 25. minutil FC Kuressaare karistuslöögist 1:0 juhtima. Ka teist poolaega alustasid saarlased ründavamalt ja Karl Sireli karistuslöögist tabas pall korra ka vastaste väravaposti.

Viigiväravani jõudsid FCI mängijad 62. minutil täpsest kauglöögist ja omasid ka lõpus initsiatiivi, kuid võiduväravani nad ei jõudnud. “Poisid näitasid kvaliteeti, mängisid tahtmise ja distsipliiniga,” märkis Jan Važinski. “Harald (Nurmik) ei saanud seekord väravas mängida ja teda asendanud Kris Burk sai väga hästi hakkama.”

Mängisid: Kris Burk, Henry Hõbe, Joonas Prii, Aivar Jäns, Karl Sirel, Paul Antsaar, Risto Kaseorg, Kevin Pärn, Rait Õisnurm, Ken Kirs,Karl-Oliver Sepp, Alex Salong ja Markus Arnus.