Duubel mängis kodus Flora U19 vastu viiki

Kuigi FC Kuressaare II jäi koduväljakul FC Flora U19 vastu esimesel poolajal 0:1 kaotusseisu, suudeti pärast puhkepausi teha lõppseisuks 1:1.

“Õiglane tulemus,” leidis peatreener Roland Kütt. “Esimesel poolajal paistis päike ja oli palav ilm ning mehed väsisid.”

Kui Kuressaare jalgpallistaadionil mängitud kohtumises kuulus esimese poolaja teisest poolest initsiatiiv külalistele, siis mängu teine pool kulges võõrustajate kontrolli all. Vahetusest mängu sekkunud Reivo Vinter ja Mario Stern andsid rünnakutele palju juurde. Stern lõigi penaltist viigivärava. “Nad olid meile ikka tõhus lisajõud ja pall jäi ette rohkem pidama,” märkis ta.

Mängisid: Harald Nurmik, Mark Kristjan Pitk, Alari Saar, Marcus Põder, Stiiven Sirgo, Karl Sirel, Ott Pukk, Reiko Mäeorg, Kristo Kallas, Aivar Jäns, Ken Kirs, Mario Stern ja Reivo Vinter.